POLECAMY

Muppety na DVD

Kermit Żaba i Panna Piggy powracają w wielkim stylu na Blu-ray i DVD. „Muppety” Disneya to pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów szalonych pluszaków.
Muppety na DVD fot. serwis prasowy

Obejrzyj dalsze losy kultowych pluszowych bohaterów, którym tym razem na planie partnerują takie gwiazdy jak Jason Segel (Jak poznałem waszą matkę), Amy Adams (Zaczarowana, Wątpliwość) i Chris Cooper (Adaptacja). Zobacz największe show w historii telewizji z muppetowymi gwiazdami w rolach głównych: charyzmatycznym Kermitem, pomysłowym Misiem Fazzi, zjawiskową Panną Piggy oraz debiutującym sympatycznym Walterem.

Podczas wakacji w Los Angeles Walter, największy fan Muppetów na świecie, oraz Gary (Jason Segel) i jego dziewczyna Mary (Amy Adams) wpadają na trop diabolicznej intrygi uknutej przez chciwego Texa Richmana (Chris Cooper), który planuje zburzyć Teatr Muppetów i wykorzystać zdobyty teren pod odwierty naftowe. Aby powstrzymać nikczemnego milionera, przyjaciele będą musieli zjednoczyć starą ekipę i skłonić Kermita, Pannę Piggy, Misia Faziego oraz resztę paczki do powrotu na scenę.
Nowy film z Muppetami to mnóstwo zwariowanych przygód, muppetowego humoru i gagów. A także fantastyczne piosenki, w tym nagrodzona Oscarem „Man or Muppet".

Jeszcze więcej rozrywki zapewnią zakręcone materiały dodatkowe dostępne na wydaniach Blu-ray i DVD.
Na DVD znajdziemy „Najdłuższą kolekcję wpadek, jaką kiedykolwiek zebrano (w historii Muppetów)”. Wydanie Blu-ray to prawdziwa gratka dla największych fanów Muppetów – wśród dodatków specjalnych poza „Najdłuższą kolekcją wpadek” dostępne są tu: niewykorzystane sceny, parodie zwiastunów kinowych, komentarze audio gwiazdy „Muppetów” Jasona Segela, reżysera Jamesa Bobina i scenarzysty Nicholasa Stollera, a także przezabawny krótkometrażowy dokument „Krótki test odbiornika”, dzięki któremu widzowie dowiedzą się, jak Jason Segel, Kermit, Gonzo, Fazi, Panna Piggy i inni przygotowywali się do rozpoczęcia zdjęć. Wśród bonusów na Blu-ray znajduje się również wydłużona wersja piosenki nikczemnego Texa Richmana, który w przezabawny sposób opowie, dlaczego tak bardzo nienawidzi muppetów.

Na wieść o tak prestiżowym wydaniu filmu Kermit zareagował z entuzjazmem i zauważył, że zakup „Muppetów” na Blu-ray to wspaniały sposób na zaproszenie pluszaków do swojego domu bez konieczności późniejszego sprzątania po nich. Stwierdził też, że materiały z planu to prawdziwa gratka dla fanów wpadek, wygłupów i pomyłek – bo muppety nic innego nie robią. Panna Piggy była równie podekscytowana zapowiadaną edycją Blu-ray: „Teraz możecie oglądać mnie kiedy tylko zechcecie!”.

Zobacz triumfalny comeback Muppetów w produkcji pełnej niezapomnianej muzyki, żartów i śmiechu. „Muppety” to przezabawny i zakręcony film, który zachwyci ciebie i całą twoją rodzinę!

Film dostępny jest od 24 maja w bardzo muppetowych cenach: 29,99 zł za DVD i 59,99 zł za Blu-ray.


 

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)