Mucha, Karolak, Wodecki dubbingują „Disco Robaczki”

„Disco Robaczki” to animowana komedia przygodowa dla całej rodziny w rytmie największych przebojów tanecznych. Głosów użyczyła plejada polskich gwiazd.
Roztańczone i rozśpiewane robaczki obdarzone ludzkimi cechami z pewnością przypadną do gustu zarówno młodszej, jak i starszej widowni. Rodziców rozbawi inteligentny humor znany z serii o Shreku oraz genialne wykorzystanie największych przebojów disco. Dzieci pokochają pełzających bohaterów za wyjątkowo zabawne i urozmaicone przygody.

Obok komicznych i trzymających w napięciu perypetii sympatycznych bohaterów, nieocenionym walorem tego filmu jest muzyka. Widzowie usłyszą największe hity lat 70., między innymi „Disco Inferno”, „YMCA”, „I Will Survive” w całkowicie nowych, współczesnych wykonaniach.

O filmie:
Dżdżownica Bogdan nie może pogodzić się z szarą egzystencją pracownika fabryki kompostu. Pewnego dnia odkrywa w rzeczach taty zakurzoną płytę, odpala gramofon i doznaje olśnienia... Jego serce zawsze biło w rytmie disco. Zakłada zespół i wraz z grupą przyjaciół, którzy braki talentu nadrabiają ambicją, zgłasza się do udziału w konkursie wokalnym. Bogdan i jego rozbujane Disco Robaczki - Gocha, Tytus, Nerwal i Kadrowa Danuta - zrobią wszystko, żeby udowodnić jurorom i całemu światu, że... dżdżownice są gorące i nie ma haka na robaka! Zanim spełnią się ich marzenia - czeka je całe mnóstwo szalonych przygód, w tym spotkanie oko w haczyk z groźnym wędkarzem, uwięzienie przez zbieracza żywej przynęty i konfrontacja z robalami-gorylami dyrektora Pastewnego.W polskiej wersji językowej głosów użyczyli:
Wirujący Bogdan - Marcin Hycnar
Gocha - Barbara Kałużna
Mama - Ewa Kasprzyk
Nerwal - Tomasz Karolak
Edward Czerw - Zbigniew Wodecki
Muszka - Anna Mucha
Tytus - Tomasz Steciuk
Kadrowa Danuta - Agnieszka Matysiak
Tato "Funky" Wacek - Krzysztof Dracz
Lektor - Ksawery Jasieński
Gnojak - Jarosław Boberek

„Disco Robaczki”, Produkcja: Dania 2008, Czas trwania: 78 min., Dystrybucja filmu: Kino Świat, Premiera: 21 maja 2010
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/9 lat temu
BEZNAJDZIEJNEEEEE TO BYŁO!!!!!!! Szkoda czasu, pieniędzy i nerwów... na sali nie zaśmiał się NIKT - ANI RAZU! TANDETA!! A ja siedziałam z skrzywioną miną czekając na COKOLWIEK śmiesznego lub FAJNEGO! ...i się nie doczekałam..............