POLECAMY

Mądra zabawa, czyli Playhouse Disney na DVD

5 marca swoją premierę na DVD miały kolejne tytuły w serii Playhouse Disney. Tym razem naszych najmłodszych bawić i uczyć będą bohaterowie Zielonej drużyny oraz Zwierzaków naszych przyjaciół.
5 marca swoją premierę na DVD miały kolejne tytuły w serii Playhouse Disney. Tym razem naszych najmłodszych bawić i uczyć będą bohaterowie Zielonej drużyny oraz Zwierzaków naszych przyjaciół.

Playhouse Disney to interaktywna seria na DVD, skierowana do dzieci w wieku 2–6 lat. Ulubione postaci Disneya – Myszka Miki, Goofi, Kubuś Puchatek czy Maniek Garcia – zwracają się bezpośrednio do dzieci, zadając im pytania, zachęcając do wzięcia udziału w grach oraz rozwiązywaniu zagadek. Seriale Playhouse Disney stanowią wyśmienitą zabawę dla wszystkich maluchów oraz są ciekawą inicjatywą edukacyjną w rozrywkowym przebraniu. Najnowszymi tytułami w serii, które mają za zadanie uczyć przez zabawę są: Maniek Złota Rączka: Zielona Drużyna, oraz Playhouse Disney: Zwierzaki Naszych Przyjaciół.

Bohaterem pierwszej z dwóch premier jest Maniek, prawdziwa złota rączka, oraz jego gromadka wesołych, choć trochę zrzędliwych narzędzi. Przygoda z Mańkiem to szansa na poznanie niesamowitych cudów natury oraz wspaniałej ekozabawy! Oprócz nauki życia zgodnie z prawami przyrody i otaczającym nas światem dzieci mają szansę na naukę języka hiszpańskiego – Maniek sprytnie wplata obce słowa w swoje rozmowy.

Mądra zabawa, czyli Playhouse Disney na DVDMądra zabawa, czyli Playhouse Disney na DVD

Zwierzaki Naszych Przyjaciół to zbiór najciekawszych odcinków opowiadających o przygodach kudłatych przyjaciół bohaterów czterech najbardziej uwielbianych programów Playhouse Disney. Na płycie znajdują się odcinki z serii Klub Przyjaciół Myszki Miki, Moi przyjaciele Tygrys i Kubuś, Złota Rączka oraz Mali Einsteini. Każde dziecko znajdzie tu zatem dla siebie dużo ciekawych tematów: rozwiązując zagadki wspólnie z Kubusiem i Tygryskiem poprzez zabawę w superdetektywów, czy podróżując na pokładzie odlotowej Rakiety z Małymi Einsteinami – Leosiem, Zuzią, Anią i Łukaszem – w poszukiwaniu przygody po najpiękniejszych zakątkach świata.

Playhouse Disney to cztery seriale z sympatycznymi bohaterami Disneya dla dzieci w wieku od 2 do 6 lat. Każda z serii wspiera różne aspekty rozwoju dziecka: fizyczny, emocjonalny, społeczny oraz poznawczy. Pobudza samodzielne myślenie, kreatywność, a także pozytywnie wpływa na rozwój dziecka. Serial Klub przyjaciół Myszki Miki to nauka liczenia i rozpoznawanie kształtów, Złota Rączka – nauka języków obcych, Mali Einsteini – poznawanie architektury, sztuki, muzyki klasycznej oraz podróżowanie, Moi Przyjaciele Tygrys i Kubuś – rozwój logicznego myślenia poprzez rozwiązywanie zagadek. Każdy odcinek został starannie opracowany przez specjalistów od edukacji przedszkolnej oraz był konsultowany z psychologami i ekspertami w dziedzinie rozwoju dziecka.
Kolejne premiery w serii Playhouse Disney jeszcze w marcu!

Tytuły, które do tej pory ukazały się w serii Playhouse Disney:
  • Złota Rączka: Wyjątkowe święta
  • Klub przyjaciół Myszki Miki: Zabawy z kolorami
  • Mali Einsteini: misja w Europie
  • Mali Einsteini: Misja w Afryce
  • Moi Przyjaciele Tygrys i Kubuś: Puchatkowa dobranocka
Cena każdego tytułu: 29,99 zł

źródło: Materiały prasowe
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)