Limuzyna przywiozła chłopca do kościoła na komunię. [ZDJĘCIE] wywołało burzę

limuzyna fot. Adobe Stock
Atrakcja dla dziecka, a może gruba przesada? Zdjęcie limuzyny, która przywiozła na komunię 9-latka wywołało gorącą dyskusję internautów.
/ 16.05.2018 12:29
limuzyna fot. Adobe Stock

Pod kościół w Trzciance (woj. wielkopolskie) pojechała okazała, biała limuzyna. 12-metrowego auta nie dało się nie zauważyć. Jednak największą uwagę gapiów przyciągnął pasażer tego luksusowego auta. Z limuzyny wysiadł 9-letni chłopiec, który przyjechał na komunię. Zdjęcia trafiły do internetu.

Limuzyna na komunię

O takich sytuacjach zwykle tylko się słyszy. Tym razem jednak jest namacalny dowód na to, że niektórzy rodzice rzeczywiście decydują się na wynajęcie limuzyny na komunię dziecka. Fotografie z Trzcianki pojawiły się na oficjalnym profilu firmy, zajmującej się wynajmem samochodów.

Dekoracje kościoła na Komunię – zrób to sama!

Najdłuższym Lincoln Town Car 185" na komunii w Trzciance. Sezon komunijny uważamy za rozpoczęty
- czytamy na profilu Pisarscy Fotografia&Limuzyny.

Limuzyna, którą pojechał pod kościół 9-latek to auto, które może pomieścić 14 osób. W środku auta znajduje się m.in. wysokiej klasy sprzęt nagłaśniający, a także barek. Koszt wynajęcie limuzyny na godzinę to 500 zł.

Jeszcze atrakcja, czy już absurd?

Zdjęcia, które pojawiły się w sieci, wywołały lawinę komentarzy. Wśród nich nie brakowało słów krytyki. Internautom nie spodobał się pomysł przywożenia dziecka na komunię limuzyną. Najwięcej zarzutów kierowano w stronę rodziców chłopca. Wiele osób uważa, że tego typu pomysły wypaczają idę komunie świętej, a także uczą dzieci kulty pieniądza i życia na pokaz.

- Ale porażka.Tak dziecko skrzywdzić. To jest chore co się wyprawia, no cóż ale co zrobić pokazać się trzeba, ale efekt odwrotny.
- W ten sposób uczymy DZIECI. Ciekawe, co na bierzmowanie będzie, bo o ślubie to nie myślę.
- Nie trzeba winić dzieci tylko rodziców. To im zawsze mało. Mówią przy dzieciach, a dzieci powtarzają.Tylko czekać kiedy samochodów będą żądać na prezent...
- Widać jakie wartości są przekazywane dziecku... tylko pieniądze i życie na pokaz... RODZICE OPAMIĘTAJCIE SIĘ!
- czytamy w komentarzach.

Jednak wśród wielu niepochlebnych opinii nie brakuje również wpisów osób, które w sytuacji nie widzą niczego złego. Przeciwnie - uważają, że przejazd limuzyną jest duża atrakcją dla dziecka, która na zawsze pozostanie w jego pamięci.

- Jak dla mnie piękna sprawa! Młodego już wszyscy znają w szkole! Myślę, że komunie zapamięta naprawdę na długo.
- Stać matkę na to, to niech ma Dzieciak i dobrze się bawi.
- Jakie prawo, by oceniać? Nie znając kulis, życia tych ludzi itd. Komunia zawsze była wydarzeniem na miarę czasów wystawnym - nawet jeśli to były przyjęcia w domu i ten wyczekiwany rower się dostawało, to były to prezenty zawsze ponad możliwości rodziców. Dajcie ludziom żyć, a już teksty że dziecko zostało skrzywdzone są delikatnie rzecz ujmując krzywdzące.

Co o tym sądzicie? Dajcie znać w komentarzu!

Źródło: mamadu.pl

Przeczytaj:
10 najlepszych prezentów komunijnych dla dziewczynki
Najwspanialszy prezent na Komunię dla chłopca - 10 propozycji!

Redakcja poleca

REKLAMA