POLECAMY

"Klan" odcinki 1318-1322

Kuba zostawia dla Beaty płytę z nagraniem swojego wyznania, którego nie miał odwagi uczynić w jej obecności...
"Klan" odcinki 1318-1322
Poniedziałek (08.10.), godz. 17.35, "Klan" (odc. 1318), Reż. Paweł Karpiński, Jarosław Marszewski, Jakub Ruciński, Andrzej Chichłowski, Wyk. Agnieszka Kotulanka, Tomasz Stockinger, Barbara Bursztynowicz, Andrzej Grabarczyk, 22 min., TVP 1:
Podczas gdy Rysiek spotyka się z wujkiem Józkiem, Bożenka postanawia wykorzystać okazję i umówić się z Malcolmem. W swoje plany wtajemnicza Czesię. Jerzy ogląda mieszkanie do wynajęcia. Przed stawieniem się w prokuraturze Feliks chce ustalić z Moniką wspólne zeznania. Jeremiasz szykuje dla Stasi niespodziankę - dwutygodniowy wyjazd do Włoch. Bożenka z opóźnieniem wraca z randki. Przyznaje się ojcu, z kim spędziła wieczór.


Wtorek (09.10.), godz. 17.30, "Klan" (odc. 1319), Reż. Paweł Karpiński, Jarosław Marszewski, Jakub Ruciński, Andrzej Chichłowski, Wyk. Agnieszka Kotulanka, Tomasz Stockinger, Barbara Bursztynowicz, Andrzej Grabarczyk, 22 min., TVP 1:
Rysiek ma za złe Czesi, że utrzymywała przed nim w tajemnicy spotkanie Bożenki i Malcolma. Stanisława cieszy się na wyjazd do Włoch. Feliks składa na prokuraturze zeznania w sprawie obrazu, który podarował Monice. Kuba przekazuje Beacie roboczą wersję swojego filmu. Pyta ją też o sytuację w jej rodzinie. Jerzy wprowadza się do nowego mieszkania. Odwiedza go właścicielka lokalu, Irena.


Środa (10.10.), godz. 17.35, "Klan" (odc. 1320), Reż. Paweł Karpiński, Jarosław Marszewski, Jakub Ruciński, Andrzej Chichłowski, Wyk. Agnieszka Kotulanka, Tomasz Stockinger, Barbara Bursztynowicz, Andrzej Grabarczyk, 22 min., TVP 1:
Kuba zostawia dla Beaty płytę z nagraniem swojego wyznania, którego nie miał odwagi uczynić w jej obecności. Sandra przedstawia Michałowi propozycję południowoamerykańskiej sieci szkółek piłkarskich, która oferuje Sparcie współpracę. Krystyna i Surmaczowa ustalają kolejne szczegóły dotyczące ceremonii ślubnych. Irena zwraca się do Jerzego z pewną prośbą. Bożenka wybiera się na dyskotekę, organizowaną przez znajomych Malcolma. Rysiek nie chce, by córka była tam sama. Postanawia iść razem z nią.


Czwartek (11.10.), godz. 17.5, "Klan" (odc. 1321), Reż. Paweł Karpiński, Jarosław Marszewski, Jakub Ruciński, Andrzej Chichłowski, Wyk. Agnieszka Kotulanka, Tomasz Stockinger, Barbara Bursztynowicz, Andrzej Grabarczyk, 22 min., TVP 1:
Dzieci Ryśka komentują zachowanie swojego ojca na dyskotece z Anglikami. Ola i Adam spotykają się z fotografem. Surmaczowa obiecuje przygotować strój dla pana młodego. Waldek przekonuje Michała, że współpraca z argentyńską szkółką piłkarską pomoże Sparcie się rozwinąć. Ten jednak ma inne zdanie. W ramach podziękowania za reportaż Kuba daje Beacie kwiaty i prezenty dla dzieci. Jacek nie jest z tego zadowolony. Na klatce schodowej Irena zaczepia Jerzego. Mężczyzna wykręca się brakiem czasu.


Piątek (12.10.), godz. 17.35, "Klan" (odc. 1322), Reż. Paweł Karpiński, Jarosław Marszewski, Jakub Ruciński, Andrzej Chichłowski, Wyk. Agnieszka Kotulanka, Tomasz Stockinger, Barbara Bursztynowicz, Andrzej Grabarczyk, 22 min., TVP 1:
Małgosia i Jaś pytają Beatę o program telewizyjny, w którym wzięła udział, i o Kubę. Jacek złośliwie komentuje sytuację. Kobieta przychodzi do pracy zestresowana. Po rozmowie z ojcem Michał postanawia nawiązać współpracę z argentyńską szkółką piłkarską. Sandra zapewnia, że jej klub udzieli mu finansowego wsparcia. Rysiek odbiera nowe auto i jedzie nim odebrać Bożenkę ze szkoły. Jerzy żali się, że jego sąsiadka jest nadopiekuńcza. Renata uważa, kobieta powinna go lepiej poznać. Na wieczorze panieńskim Oli zjawia się zaproszona wróżka. Dziewczyna chce powiedzieć Adamowi, czego się od niej dowiedziała. Wówczas okazuje się, że chłopak miał wypadek i trafił do szpitala.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/10 lat temu
Monika latynoska gwiazda