Jak być idealnym rodzicem?

Na pewno nie raz zastanawiasz się nad tym pytaniem, próbując znaleźć na nie satysfakcjonującą odpowiedź. Ideałów nie ma, ale na pewno staramy się do nich dążyć.
/ 23.06.2006 16:47
Na pewno nie raz zastanawiasz się nad tym pytaniem, próbując znaleźć na nie satysfakcjonującą odpowiedź. Ideałów nie ma, ale na pewno staramy się do nich dążyć. Tym bardziej jeśli chodzi o tych, którzy są dla nas najważniejsi – o nasze dzieci. Na stronie firmy Mead Johnson Nutritionals,   www.karmieniedzieci.pl ruszył właśnie konkurs pod hasłem „Idealni rodzice”. Wejdź na tę stronę i wypełnij formularz konkursowy. Podziel się z nami swoją wizją idealnych rodziców. Dla 10 najciekawszych opisów www.gagu.pl ufundował super nagrody. Kolejne 50 osób otrzyma atrakcyjne nagrody pocieszenia od Mead Johnson Nutritionals. Czekamy na Ciebie na stronie  www.karmieniedzieci.pl. Zobacz nagrody jakie na Ciebie czekają. Weź udział w konkursie! 


Serwis www.karmieniedzieci.pl to miejsce, w którym dowiesz się wszystkich najważniejszych rzeczy na temat diety Twojego malucha. Odżywianie, szczególnie w tzw. okresach krytycznych dla rozwoju dziecka, a takimi są między innymi okresy płodowy i niemowlęcy, odgrywa kluczową rolę. Ograniczenia żywieniowe lub przekarmianie mogą prowadzić do takich odległych zaburzeń jak otyłość, miażdżyca naczyń, zaburzenia rozwoju funkcji poznawczych itp. Jest zatem niezwykle istotne, aby wiedzieć jakich i ile składników pokarmowych dostarczać dziecku w danym okresie życia.

Oprócz ogólnych informacji na temat diety dzieci i niemowląt w postaci artykułów opracowanych przez ekspertów w poszczególnych dziedzinach związanych z odżywianiem najmłodszych w serwisie można znaleźć przepisy na konkretne potrawy, również dla mam w ciąży, a także mnóstwo innych praktycznych wiadomości związanych ze zdrowiem oraz pielęgnacją dzieci i niemowląt.

Strona www.karmieniedzieci.pl to także miejsce spotkań – wymiany doświadczeń młodych rodziców, którzy tak często potrzebują konfrontacji z innymi osobami, znajdującymi się w podobnej, tak nowej i często wydawałoby się przerastającej ich sytuacji. Z myślą o nich i ich najbliższych kilka dni temu zostało uruchomione forum internetowe. W planach jest także wznowienie usługi polegającej na udzielaniu porad on-line przez eksperta – lekarza pediatrę, które cieszyły się ogromnym powodzeniem wśród użytkowników.

www.karmieniedzieci.pl to w końcu obszar oferujący rozrywkę. Serwis zawiera interesujące propozycje konkursowe. Oprócz atrakcyjnych nagród dla zwycięzców uczestnicy otrzymują kolejną szansę podzielenia się swoimi poglądami, opiniami, doświadczeniami. Strona umożliwia także stworzenie własnego interaktywnego albumu ze zdjęciami malucha. W razie wątpliwości przy nadawaniu imienia dziecku można skorzystać z obszernej bazy imion (wraz z opisem ich znaczenia) zawartych w enfamilowym imienniku.

Sponsorem serwisu jest producent mleka modyfikowanego dla dzieci i niemowląt z unikalną formułą Lipil – Enfamil Premium 2 z Lipilem. Mleko zawiera odpowiednio zbilansowaną mieszankę wielonienasyconych kwasów tłuszczowych DHA i ARA tzw. LCPUFA, które odgrywają szczególną rolę w prawidłowym rozwoju dziecka. Korzystnie wpływają na zdolność kojarzenia, zapamiętywania, zdolności językowe, a także wspomagają ostrość widzenia u dzieci.