Gwiazdy na premierze gry Epic Mickey 2

W minioną sobotę odbyła się familijna impreza z okazji premiery gry „Epic Mickey 2”. Zobacz, które z gwiazd pojawiły się tam wraz z dziećmi!
1 grudnia w warszawskim salonie Budda Bag odbyła się familijna impreza z okazji premiery gry „Epic Mickey 2: Siła dwóch”. Na wydarzeniu pojawili się mali oraz duzi fani Myszki Miki i Disneya, w tym gwiazdy ze swoimi pociechami.

Co się działo podczas imprezy?

Pośród wielkich, wygodnych poduch, puf i stanowisk do grania, można było spotkać między innymi: Olgę Borys, Przemysława Saletę, Roberta Leszczyńskiego, Karinę Kunkiewicz czy Monikę Mrozowską. Gwiazdy chętnie pozowały do wspólnych zdjęć z najmłodszymi, rozdawały autografy, a także próbowały swoich sił w grze Epic Mickey 2.   

Prezentację gry na głównym ekranie przeprowadził ambasador Epic Mickey 2 w Polsce, Adaś Zdrójkowski, aktor popularnego serialu familijnego emitowanego na antenie TVP2. Uwagę przybyłych dzieci przykuli także aktorzy Disneyowskiego serialu „Do Dzwonka Cafe” - Kuba Nowak, Karol Osentowski, Agnieszka Doczyńska i Julia Chatys. Młode gwiazdy opowiadały, jak wygląda praca na planie, zdradzali sekrety swojego zawodu, a także podpowiadali i pomagali najmłodszym podczas gry.

O grze Epic Mickey 2

Epic Mickey 2: Siła Dwóch to kontynuacja hitu Warrena Spectora w nowej odsłonie. Poprzednia część gry odniosła ogromny sukces i sprzedała się na całym świecie w ponad 3 000 000 egzemplarzy! Jest to największa lokalizacja w historii gier dziecięcych w Polsce - przetłumaczono i zdubbingowano ponad 10 000 kwestii dialogowych dla 20 postaci głównych oraz 50 postaci drugoplanowych! Głosów użyczyły największe gwiazdy, wśród których usłyszymy m.in. Krzysztofa Tyńca, Kacpra Kuszewskiego i Jarosława Boberka.

Największą zmianę w porównaniu z Epic Mickey stanowi kooperacja dwóch bohaterów. Gracz, aby pokonać kolejne przeszkody i rozwiązać zagadki, będzie musiał wykorzystać współpracę, zdolności, zalety Mikiego i Oswalda, którzy uzupełniają się nawzajem. W każdej chwili do rozgrywki może dołączyć drugi gracz, by wspólnie w trybie multiplayer stawić czoła Szalonemu Doktorkowi.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)