POLECAMY

"Gotowe na wszystko 3" odcinki 6-10

Tom pokazuje Lynette lokal, który zamierza przerobić na pizzerię.
"Gotowe na wszystko 3" odcinki 6-10 fot. ONS

Dawna sąsiadka Orsona, Carolyn Bigsby opowiada Bree o tajemniczym zniknięciu jego pierwszej żony. Pokazuje zdjęcia z obdukcji lekarskiej po pobiciu Almy. Bree żąda od męża wyjaśnień. Edie wciąż odwiedza Mike'a w szpitalu. Dzięki jej staraniom ich związek staje się coraz poważniejszy. Gabrielle i Carlos z pomocą prawników dzielą swój majątek. Każde z nich stosuje sprytne sztuczki, by dostać to, na czym im zależy. Ich wzajemne relacje są coraz gorsze. Susan stara się uniknąć spotkania z Ianem. On jednak nie daje za wygraną. Zaprasza ją na wydawane przez siebie przyjęcie. Tom pokazuje Lynette lokal, który zamierza przerobić na pizzerię. Kobieta jest oburzona, że podpisał umowę najmu bez jej zgody. Między nimi dochodzi do kolejnej kłótni. Susan, po kilku wypitych z przyjaciółkami drinkach, postanawia pojechać do Iana.
Fox Life, 2007.12.17, godz. 22.50 (odc. 6 "Kochanie, muszę ci coś wyznać")
Fox Life, 2007.12.22, godz. 20.05


Bree mówi Carolyn Bigsby o romansie jej męża, Harveya, z Monique. Zdenerwowana Carolyn bierze pistolet i udaje się do supermarketu, w którym pracuje mężczyzna. Gdy próbuje go zastrzelić, on chowa się na zapleczu. Kobieta bierze klientów na zakładników. Wśród przetrzymywanych są Lynette, jej nowy sąsiad Arthur, Nora, Julie i Austin. Susan zamierza lecieć z Ianem do Paryża. Bree pokazuje Orsonowi raport policji, dotyczący pobicia jego byłej żony. Żąda wyjaśnień. Gabrielle nie podoba się podział majątku. Między nią a Carlosem dochodz do wielkiej awantury. Tymczasem w supermarkecie sytuacja staje się coraz bardziej napięta. Caroline strzela do Nory. Próbuje też zabić Lynette. Życie ratuje jej Arthur.
Fox Life, 2007.12.18, godz. 22.50 (odc. 7 "Strzał")
Fox Life, 2007.12.22, godz. 21.00


Gabrielle postanawia kontynuować karierę modelki. Okazuje się jednak, że powrót do zawodu nie jest wcale łatwy. Lynette wraca ze szpitala. Jej najstarszy syn, Parker, wciąż się o nią boi. Martwi się, że sytuacja, która miała miejsce w sklepie, może się powtórzyć. Uspokaja go w końcu rozmowa z Arthurem. Bree przygotowuje kartki z życzeniami bożonarodzeniowymi. Przy tej okazji prosi Orsona o adres jego matki w domu opieki. Zdziwiona jego niechętną reakcją w tajemnicy przed mężem odwiedza kobietę. Zabiera ją ze sobą do domu. Susan martwi się o Julie. Razem z Ianem wraca więc wcześniej z romantycznej kolacji. Zastaje córkę z Austinem w niedwuznacznej sytuacji. Lynette idzie do domu Arthura, by podziękować mu za to, co dla niej zrobił. Nie zastaje go w domu. Kobieta dokonuje wstrząsającego odkrycia.
Fox Life, 2007.12.19, godz. 22.50 (odc. 8 "Dzieci i sąsiad")
Fox Life, 2007.12.22, godz. 21.55


Ian po raz pierwszy zaprasza Susan do swojego domu. Okazuje się, że mężczyzna mieszka w okazałej rezydencji. Ma nawet służącego. Ten ostatni jednak nie traktuje Susan zbyt życzliwie, był bowiem bardzo przywiązany do znajdującej się w stanie śpiączki żony Iana. Lynette wciąż jest zdenerwowana swoim ostatnim odkryciem. Boi się, że nowy sąsiad jest pedofilem i może zrobić krzywdę dzieciom. Gabrielle postanawia przygotowywać dziewczynki do występów w konkursach piękności. Początkowo niechętna temu pomysłowi, szybko odkrywa, że jest to zajęcie, które przynosi jej satysfakcję. Popełnia jednak błąd, który sprawia, że może stracić swoją nową pracę. Bree, która nalegała, by matka Orsona, Gloria, zamieszkała z nimi, zaczyna teraz żałować swojej decyzji. Poznając ich rodzinne sekrety, Bree przestaje ufać Orsonowi. Prosi go, by się wyprowadził.
Fox Life, 2007.12.20, godz. 22.50 (odc. 9 "Małe królowe piękności")


Zbliża się Boże Narodzenie. Ian chce, by Susan poznała jego rodziców. Sugeruje, żeby podjęła ich u siebie domowym obiadem. Kobieta, która jest okropną kucharką, prosi o pomoc Bree. Przyjaciółka zgadza się jej pomóc. Wkrótce jednak ich relacje ulegają gwałtownemu ochłodzeniu. Gdy Mike zostaje aresztowany i oskarżony o zabójstwo Monique, Bree uznaje to za ostateczny dowód niewinności męża. Susan, broniąc Mike'a, wciąż obwinia Orsona. Próbuje zdobyć dowody, potwierdzające jej tezę. Edie zrywa z Mike'em. Lynette jest przerażona akcją protestacyjną, którą mieszkańcy Wisteria Lane zorganizowali pod domem jej sąsiada. Gabrielle zaczyna umawiać się z Billem, ojcem jednej ze swoich uczennic.
Fox Life, 2007.12.21, godz. 22.50 (odc. 10 "Święta na Wisteria Lane")W tym tygodniu możesz obejrzeć następujące powtórki serialu:

Fox Life, 2007.12.15, godz. 20.05 (odc. 1)
Fox Life, 2007.12.15, godz. 21.00 (odc. 2)
Fox Life, 2007.12.15, godz. 21.55 (odc. 3)
Fox Life, 2007.12.16, godz. 20.05 (odc. 4)
Fox Life, 2007.12.16, godz. 21.00 (odc. 5)
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)