POLECAMY

Bajka Scooby Doo: 13 strasznych opowieści

Nadchodzą długo wyczekiwane wakacje! Tajemnicza Spółka pakuje walizki by wyruszyć w podróż dookoła świata.
Bajka Scooby Doo: 13 strasznych opowieści fot. serwis prasowy
Straszne opowieści
Przyprawiające o ciarki opowieści o nowych przygodach Scooby-Doo i Tajemniczej Spółki to godziny rozrywki dla całej rodziny! Sprawdź! – „Scooby Doo: 13 strasznych opowieści!
Upiorne hece na całym świecie!” tylko na DVD, już od 18 maja!

Trójkąt Bermudzki, Dziki Zachód, Meksyk, Brazylia. Grecja, Włochy, Egipt. Oto trasa tegorocznej podróży. Szkieletowcy, Upiorni Gondolierzy, Minotaur, Wiedźma, Astronauci i Aztekowie!
To bohaterowie! Najciekawsze i najbardziej przerażające miejsca na całym świecie! Nikt nie ma takich wakacji jak Scooby- Doo i Brygada Detektywów!

Kto porwie Daphne? Komu Scooby-Doo odda hołd? Czy w XXI wieku nadal poluje się na czarownice? I czy mitologiczny Minotaur naprawdę istniał? Brygada nawet podczas wakacji nie próżnuje! Podróżując Tajemniczym Wehikułem  rozwiązują wszystkie zagadki, jakie staną na drodze.
W przerwie tańczą w sombrero i zjadają prawdziwą włoską… krzywą pizzę! Przyłączycie się?


Ta przygoda nie może cię ominąć
Scooby-Doo. Żółty dog niemiecki, tchórzliwy i łakomy. Najbardziej rozpoznawalny psi detektyw! Przez 43 lata (premiera w 1969 roku na antenie stacji CBS) zaskarbił sobie sympatię Josepha Barbera i Williama Hanna, i milionów dzieci na całym świecie! Wraz z Daphne, Fredem, Velmą i Kudłatym powracają na DVD!

Jak zawsze animowanym postaciom głosów jak zwykle udzielili  w wersji orygonalnej Frank Welker, Matthew Lillard, Grey DeLisle i Mindy Cohn. W polskiej wersji językowej udział wzięli doskonale znani Jacek Bończyk, Ryszard Olesiński, Agata Gawrońska-Bauman, Beata Jankowska-Tzimas  i Jacek Kopczyński.

Wydanie DVD
Dwupłytowe wydanie DVD zawiera 13 odcinków („Gospodarzem Fiesty jest Aztecki Duch”, „Podejrzane Sanatorium”, „Upiory z przeszłości”, „Galimatias w Trójkącie Bermudzkim”, „Polowanie  na wiedźmę”, „Bój się i trząś, ten demon to wąż”, „Zamknij drzwi, to Minotaur!”, „Klątwa mumii”, „Scooby-Doo na Dzikim Zachodzie”, „Księżycowe szaleństwo” oraz dwuczęściowy „Duchy Starożytnych Astronautów”).

Ponad 220 minut! Dwie płyty DVD! Znakomity polski dubbing!
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)