"Alvin i wiewiórki2"

Kontynuacja jednego z największych przebojów kina rodzinnego ostatnich lat. Alvin wraz z przyjaciółmi zapraszają was do kina na swoje nowe przygody.
/ 21.01.2010 12:20
W 2007 roku do kin wszedł film „Alvin i wiewiórki” na podstawie niezwykle popularnego serialu animowanego z lat sześćdziesiątych XX wieku. Stał się przebojem i zarobił ponad 350 milionów dolarów; opowiadał o tym, jak kompozytor Dave Seville zrobił z Alvina, Szymona i Teodora gwiazdy.

Pora na kolejne spotkanie z wiewiórami. Świat filmu zna wiele mniej lub bardziej udanych sequeli, a nawet prequeli. Ten jest zupełnie wyjątkowy, gdyż Alvin, Szymon i Teodor staną oko w oko z godnymi przeciwnikami, a właściwie przeciwniczkami… Brittany, Żanetą i Eleonorą.

Alvin i wiewiórki są ulubieńcami od ponad pięćdziesięciu lat. Odkąd zaśpiewali gwiazdkowy przebój „The Chipmunk Song” mają miliony fanów, a piosenka wpada w ucho kolejnym pokoleniom słuchaczy. Muzyka z filmu z 2007 roku różni się nieco od tej znanej z serialu. Jest bardziej współczesna i zachwyca zarówno dzieci jak i dorosłych.W filmie występują: wystąpili:

Grzegorz Drojewski jako Alvin
Artur Pontek jako Szymon
Tomasz Steciuk jako Teodor
Tomasz Bednarek jako Ian
Wojciech Paszowski jako Dave
Agnieszka Fajlhauer jako Brittany
Kamilla Baar jako Żaneta
Katarzyna Owczarz jako Eleonora
Waldemar Barwiński jako Toby

Redakcja poleca

REKLAMA