POLECAMY

Zobacz, co działo się na 15. urodzinach serii Lego Star Wars!

Polskie gwiazdy z dziećmi i 25 tysięcy fanów - tak w skrócie wyglądały urodziny serii Lego Star Wars. Dowiedz się więcej!
Zobacz, co działo się na 15. urodzinach serii Lego Star Wars! fot. serwis prasowy Lego Star Wars

Impreza urodzinowa Lego Star Wars strzałem w dziesiątkę!

Na wielką imprezę zorganizowaną w niedzielę 27 kwietnia przez LEGO® Polska w warszawskiej galerii handlowej Blue City przybyło 25 tysięcy małych i dużych fanów LEGO i sagi „Gwiezdne wojny”, a wśród nich liczne gwiazdy: Mateusz Damięcki, Karolina Malinowska i Olivier Janiak, Patrycja Markowska, Ilona Felicjańska, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Przemysław Sadowski i Agnieszka Warchulska, Jan Wieczorkowski, Bartosz Obuchowicz, Julka Wróblewska, Wojciech Majchrzak, Alżbeta Lenska. Organizatorzy już zapowiadają kolejne imprezy z okazji 15-tych urodzin kultowej serii.
Jest nam niezmiernie miło, że pierwszy z serii eventów z okazji 15-lecia serii LEGO® Star Wars™ cieszył się tak dużą popularnością. Już dziś serdecznie zapraszamy na kolejną imprezę, która odbędzie się w dniach 31 maja - 1 czerwca w centrum handlowym Manufaktura w Łodzi, a także na następne, zaplanowane na drugą połowę roku. Kalendarz wydarzeń będzie dostępny na  www.LEGO.pl
- mówi Katarzyna Śmietanka, Associate Marketing Manager w LEGO Polska, odpowiedzialna za markę LEGO® Star Wars™

Jak czas spędziły gwiazdy?

Atrakcyjny program imprezy przyciągnął nie tylko rodziny z dziećmi, ale także dorosłych fanów LEGO. Wśród nich znalazł się m.in. aktor Mateusz Damięcki.
Wczoraj podczas imprezy LEGO® Star Wars™ w jednej chwili przypomniały mi się czasy mojego dzieciństwa, kiedy klocki LEGO nie były tak dostępne jak dziś. Każdy marzył, by je mieć. Sam byłem szczęśliwym posiadaczem kilkunastu zestawów i z niecierpliwością czekałem na każdy kolejny.
- mówi Mateusz Damięcki

Podczas eventu gry i zabawy prowadzili profesjonalni animatorzy w strojach Star Wars™. Dzieci budowały z klocków LEGO ogromne figury m.in. Dartha Vadera™ i Mistrza Yody, projektowały i tworzyły własne statki kosmiczne oraz brały udział w konkursach wygrywając atrakcyjne zestawy LEGO.

Została stworzona specjalna strefa relaksu, w której wyświetlane były krótkie, animowane filmy LEGO® Star Wars™ oraz strefa foto, gdzie dzieci mogły robić sobie pamiątkowe zdjęcia z postaciami z „Gwiezdnych wojen”. Podczas imprezy pokazano również najciekawsze modele z klocków LEGO® Star Wars™. Nie zabrakło też atrakcji dla najmłodszych zorganizowanych w specjalnym sektorze LEGO® DUPLO®. Dodatkowo każde dziecko otrzymało specjalny, imienny dyplom uczestnictwa w obchodach 15-lecia LEGO® Star Wars™.

Dowiedz się więcej o Lego Star Wars

Seria LEGO® Star Wars™ już od pierwszych zestawów, które pojawiły się na rynku w 1999 roku, cieszy się niesłabnącym powodzeniem. Każdego roku miliony fanów czekają na kolejne kosmiczne modele.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)