POLECAMY

Ryzyko poronienia a stawianie baniek

Dlaczego nie wolno stawiać baniek w ciąży!??? Czy zatem Państwa zdaniem lepsze jest branie antybiotyku a nie naturalne metody leczenia????

Ryzyko poronienia a stawianie baniek

Dlaczego nie wolno stawiać baniek w ciąży!??? Czy zatem Państwa zdaniem lepsze jest branie antybiotyku a nie naturalne metody leczenia???? Antybiotyk trafia bezpośrednio do łożyska a bańki nie.

Teresa

Nie należy stawiać baniek w I trymestrze ciąży ze względu na ryzyko poronienia. Jak zawsze środowisko lekarzy jest podzielone- można znaleźć lekarzy, którzy uważają, że można stawiać bańki w okresie ciąży. Nawet producent baniek bezogniowych podaje I trymestr ciąży jako przeciwwskazanie do stawiania baniek. Absolutnie nikt z nas nie twierdzi, że antybiotyk jest lepszy niż bańki. Bowiem i bańki i antybiotyk może być zagrożeniem dla płodu. Oprócz baniek są inne metody naturalnego leczenia.

Zobacz:

Pozdrawiam serdecznie

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/7 lat temu
Baniek nie wolno stawiać do 4 miesiąca ciąży.Od 5-tegomiesiąca nie stawiamy baniek na podbrzusze oraz okolice lędzwiową oraz gdy ciąża jest zagrożona .Nie nałeży stosować dużego podciśnienia.pozdrawiam