PoPoLiNi - pieluszki wielokrotnego użytku

NOWOŚĆ na polskim rynku!PoPoLiNi - pieluszki wielokrotnego użytku, które rosną razem z dzieckiem (od 3 do 15kg). Naturalne! Proste! Pomysłowe!
/ 16.03.2006 16:57
Nowoczesna pieluszka powinna być wygodna, przyjazna dla skóry dziecka oraz łatwa w użyciu. W ciągu jednego roku dzidziuś bardzo urośnie i będzie dużo więcej ważył.
Pieluszka, która "rośnie" z dzieckiem od urodzenia aż do chwili nauki korzystania z toalety (od 3 do 15 kg.) jest zatem bardzo praktyczna i ekonomiczna.


W gospodarstwie domowym składającym się z 3 osób pranie odbywa się mniej więcej co 2 dni. Codziennie zużyjemy około 5-6 pieluszek. Dlatego jako podstawową wyprawkę zaleca się 18 pieluszek oraz 2 pary majteczek. Aby ułatwić pracę z pieluszkami można stosować wkładki ulegające biodegradacji. Nakładamy je na pieluszkę i w przypadku większych nieczystości wyrzucamy po prostu do toalety wraz z zawartością (pieluszka dzięki temu nie jest zabrudzona), jeśli jednak wkładka jest tylko przemoczona można ją uprać razem z pieluszką i wykorzystać kolejny raz.

Pieluszki PoPoLiNi uszyte są z czystej bawełny (biobawełny), flaneli bądź z frotte, bardzo dobrze wchłaniają wilgoć, nieprzemakalne majteczki zaś z miękkiej dzianiny poliestrowej lub z czystej wełny. Są dostatecznie przewiewne i utrzymują optymalną temperaturę.
W pieluszkach PoPoLiNi dziecko ma optymalnie rozwarte nóżki, co zapewnia prawidłowy rozwój stawów biodrowych.
Wykorzystując pieluszki PoPoLiNi, jedno dziecko "wyprodukuje" około 1 tonę odpadów mniej a Rodzice zamiast wyrzucać pieniądze do śmieci, zaoszczędzą do 70% wydatków!

Produkty PoPoLiNi są sprzedawane od 15 lat w ponad 60 krajach świata, a bliska współpraca z matkami oraz autorytetami medycznymi daje najwyższe standardy jakości.

www.pieluchy.com.pl oraz www.popolini.pl

e-mail: info@pieluchy.com.pl, tel.: 0503 33 44 34
Wyłączny dystrybutor na polskim rynku pieluszek wielokrotnego użytku PoPoLiNioraz innych naturalnych produktów przeznaczonych dla dzieci.