GynoFemidazol a wynik testu

Dzisiaj wykonałam test ciążowy. Wynik negatywny. Od 7 miesięcy staramy się z mężem o dzidziusia. Niestety bez rezultatów. Bardzo dobrze znam swój cykl, bo co miesiąc obserwuję, jak zachowuje się moje ciało.

GynoFemidazol a wynik testu

Dzisiaj wykonałam test ciążowy. Wynik negatywny. Od 7 miesięcy staramy się z mężem o dzidziusia. Niestety bez rezultatów. Bardzo dobrze znam swój cykl, bo co miesiąc obserwuję, jak zachowuje się moje ciało. Miesiączka 3 dni mi się spóźnia. Stosuję od 6 dni GynoFemidazol
z powodu grzybicy po antybiotykoterapii. Teraz czuję tkliwość piersi, zgagę, zmęczenie, nudności. Wiem, że to może być przesilenie jesienne, ale bardzo proszę o pomoc bo bardzo pragnę dzidziusia i czekam na te "2 kreski" od dawna i każdy dzień w którym spóźnia mi się miesiączka jest dla mnie nadzieją, że w końcu zostanę mamą. Czy tabletki dopochwowe mogą dać negatywny wynik testu ciążowego?

Martusia 87

Producent nie podaje takowej informacji, by lek ten miał fałszować wynik testu ciążowego. Lek ten nie zmienia wyniku testu ciążowego. Producent wspomina jedynie o tym, że lek może uszkadzać lateks (prezerwatywa). Tutaj o tym co może wpływać na wynik testu:

Fałszywy wynik testu,

Fałszywy wynik testu ciążowego

Generalnie test powinien wykryć ciążę w dniu spodziewanej miesiączki, ale czasami stężenie Hcg w moczu w tym dniu jest jeszcze niskie i dopiero po kilku dniach test wykrywa ciążę. Jeśli miesiączka się nie pojawi, ewentualnie proszę powtórzyć test ciążowy lub udać się do ginekologa.

Pozdrawiam serdecznie

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)