POLECAMY

Ciemne otoczki wokół brodawek sutkowych-czyżby ciąża?

Ostatnią miesiączkę miałam 26. marca i utrzymywała się sześć dni. Do tej pory nic, stałam się senna.
Ciemne otoczki wokół brodawek sutkowych-czyżby ciąża?

Ostatnią miesiączkę miałam 26. marca i utrzymywała się sześć dni. Do tej pory nic, stałam się senna. Cały dzień bym spała, objadam się jak nigdy i ciągle mi mało. Mam duże zawroty głowy, zrobiły mi się ciemne otoczki wokół brodawek. Oczywiście też swędzą. Zaczęło mi wszystko śmierdzieć i nie wiem co się dzieje. Czy dalej poczekać na zrobienie testu? Zauważyłam czerwone plamy na bieliźnie. Oczywiście też mnie boli brzuch jak do miesiączki i teraz nie wiem czy miesiączka mi się spóźnia już miesiąc czy tylko parę dni.


Nowa
Wszystkie opisane przez panią objawy wskazują na ciążę. Dlatego proszę jak najszybciej wykonać domowy test ciążowy. Z racji tego, że występuje u pani plamienie oraz bóle brzucha podobne do miesiączkowych, po wykonaniu testu proszę udać się do ginekologa. Jeśli jest pani w ciąży- plamienie oraz takie bóle brzucha mogą świadczyć o zagrożeniu ciąży. Dlatego proszę tego nie lekceważyć.

Pozdrawiam serdecznie
Celina Fręczko, położna


SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/8 lat temu
Aha zapomniałam dodać ze ostatnią miesiączkę miałam 1 kwietnia a dzis jest już 5 maja.Mój cykl to 31 albo 32dni
/8 lat temu
Chcę się dowiedzieć czy mogę być w ciąży.Okres spóźnia mi sie juz 5 dzień mam nudności i zawroty głowy.Bolą mnie czasem jajniki na dole.To takie uczucie jak by mnie osa użądliła i przestaje.Jestem ospała cały dzień tylko bym spała i spała.Mam troszkę ciemniejsze brodawki niż były np w marcu.Czy to może być ciąża?