Kulinarne Środy i Muzyczne Czwartki, czyli nowości w Restauracji Bistro SŁONY

Reset? Fajrant? Właśnie tak! Nowa moda! Do domu wracaj z uśmiechem, a wszelkie zawodowe kłopoty zostaw u nas. My już sobie z nimi poradzimy.
21.05.2013 07:59
Już od 22 maja – wprowadzamy nowy zwyczaj, czyli: after office w Bistro SŁONY. Zapraszamy na piwo, wino i przekąski  bezpośrednio  po wyjściu z pracy.

W każdą środę zapraszamy na Kulinarne Środy, czyli degustację nowych dań. Co tydzień inny kulinarny temat.  Zasada jest prosta: co kilkanaście minut kelnerzy wnoszą tace z przekąskami w degustacyjnych porcjach. Do każdej porcji dołączona jest chorągiewka. Chorągiewki mają różne kolory, a każdy kolor to inna cena. Gość płaci za tyle chorągiewek, ile ma na swoim talerzu.

Najbliższa Kulinarna Środa:


22 maja – WurstFest – degustacja tradycyjnych niemieckich i austriackich kiełbasek. Nie zabraknie tradycyjnych currywurst, debrecynerek i frankfurterek, weisswurst, bratwurst czy käsekrainer i tradycyjnych dodatków prosto z Wiednia i Berlina: papryki, ogórków, chrzanu czy piwnych precli. Kiełbaski będą także dostępne w wersji „hot dog”. Wszystko, w towarzystwie doskonałego belgijskiego piwa Grimbergen – jasnego, ciemnego i pszenicznego.

W każdy czwartek w naszej restauracji na żywo zagra DJ. Jak na chillout przystało, usłyszymy  muzykę polecaną przez radio Chilli Zet. Zapraszamy na wyciszający after office, ale naturalnie nie zabraknie też mocniejszych brzmień. Każdy znajdzie u nas coś dla siebie.

Bistro Słony


Ul. Piękna 11 (wejście od ul. Kruczej)
00-549 Warszawa
Tel.: +48 22 629 03 64