Zawiera Błonnik i Jabłko - granulat otrębowy Granex fot. serwis prasowy

Zawiera Błonnik i Jabłko - granulat otrębowy Granex

„Zawiera Błonnik i Jabłko” to kolejna propozycja firmy GRANEX, skierowana do osób ceniących sobie zdrowe produkty wytwarzane z pełnych ziaren zbóż
/ 01.12.2011 06:05
Zawiera Błonnik i Jabłko - granulat otrębowy Granex fot. serwis prasowy
„Zawiera Błonnik i Jabłko” dostępny jest w formie granulatu otrębowego z wysoką zawartością błonnika. Dzięki temu zapewni naszemu organizmowi uczucie sytości i doskonale wkomponuje się w każdą zdrową dietę.

„Zawiera Błonnik i Jabłko” firmy GRANEX wytwarzany jest z otrębów pszennych i pszenicy. Charakteryzuje się bardzo wysoką, niespotykaną w innych produktach zawartością błonnika pokarmowego, pozyskanego zarówno ze zbóż, jak i jabłek. Jedno opakowanie „Zawiera Błonnik i Jabłko” wzbogacone zostało całym jabłkiem wraz ze skórką (oczywiście bez pestek)  - to właśnie pod nią znajdują się najcenniejsze dla zdrowia substancje odżywcze. Jedna porcja (30g) produktu GRANEX dostarcza organizmowi aż 38% dziennego zapotrzebowania na błonnik. Dla osób zwracających szczególną uwagę na prawidłowo zbilansowaną dietę równie ważne jest to, czego granulat nie zawiera – w propozycji firmy GRANEX nie znajdziemy dodatku soli ani tłuszczu. Jednym słowem – czysta dawka zdrowia.

Zawiera Błonnik i Jabłko i działa jak miotełka
„Zawiera Błonnik i Jabłko”, dzięki wysokiej zawartości błonnika działa niczym „miotełka”, która usuwa z organizmu zbędne produkty przemiany materii, a także reguluje działanie całego układu pokarmowego. Dodatkowo błonnik pokarmowy pobudza podczas przeżuwania wydzielanie śliny, która ułatwia rozdrabnianie jedzenia, a także zawiera enzymy uczestniczące w trawieniu cukrów. Warto pamiętać, że błonnik potrafi absorbować wodę, przez co pęcznieje w żołądku i dzięki temu zmniejsza uczucie głodu.

Twój pomocnik w walce z głodem
Dzięki swoim wartościom odżywczym i prozdrowotnym „Zawiera Błonnik i Jabłko”, zalany kefirem, stanowić może  nie tylko pyszne, ale i zdrowe  śniadanie. Jeśli zaś w pracy będziemy chcieli szybko przygotować pożywną przekąskę, możemy do jogurtu dosypać 4 łyżki stołowe granulatu. Dodatkowym atutem takiej przekąski jest to, że na długo zaspokoi głód nawet największego łasucha. Oprócz jogurtów i kefirów produkt GRANEX z powodzeniem może być stosowany jako dodatek do sałatek. Jeszcze jednym  jego atutem jest bardzo świeży, jabłkowy zapach, który nadaje potrawie orzeźwiającą nutę.

Zawiera Błonnik i Jabłko
Producent: Granex
Waga: 100 g
Cena: ok. 5,50 zł