restauracja Venti Tre fot. Venti-tre

Venti-tre - jedna z najlepszych restauracji w Polsce

Jeśli jesteś fanką kuchni śródziemnomorskiej i włoskiej, zajrzyj koniecznie do Venti-tre!
04.11.2013 10:55
restauracja Venti Tre fot. Venti-tre
Venti-tre to finezyjne połączenie tradycyjnej kuchni włoskiej oraz wyszukanych śródziemnomorskich smaków. Wykwintne menu gwarantuje niezapomniane kulinarne doświadczenie z wyśmienitymi smakami włoskich antipasti, szerokim wyborem świeżych ryb i owoców morza, domowych makaronów i risotto, a także grillowanych mięs.
Kartę menu wzbogacają różnorodne sezonowe promocje m.in. z ekologicznej wołowiny długodojrzewającej, trufli, szparagów czy świeżych ryb pochodzących z mazurskich jezior.

Niedzielny rodzinny brunch w restauracji Venti-tre


Venti-tre proponuje wyborne menu w formie zimnego i gorącego bufetu, oferując bogaty wybór smaków kuchni polskiej i międzynarodowej. Niedzielny brunch gromadzi rodziny wraz z dziećmi.
Cena niedzielnego brunchu wynosi PLN 165 za osobę.
Program rozrywki dla dzieci jest bogaty i angażujący dzieci w różnego rodzaju aktywności, podczas gdy ich rodzice mogą delektować się naszą kuchnią.
Godziny niedzielnego brunchu: 12:30 – 16:00

W celu dokonania rezerwacji, prosimy o kontakt pod numerem telefonu 48 22 558 10 94 lub drogą mailową: ewelina.pienkowska@hyatt.com

Świąteczna oferta kulinarna w restauracji Venti-tre


 
Rozkoszuj się świąteczną kuchnią w Hyatt Regency Warsaw. W gronie Twoich najbliższych, odkryj naszą bogatą ofertę kulinarną przygotowaną specjalnie na świąteczny czas:
 
Elegancka kolacja wigilijna
Zapraszamy na rodzinną kolację wigilijną 24 grudnia do restauracji Venti-tre. Specjalnie z tej okazji, szef kuchni Marcin Suchenek przygotował menu pełne tradycyjnych polskich wigijinych specjałów.
 
Bożonarodzeniowy świąteczny brunch 25 i 26 grudnia
Zapraszamy na rodzinny brunch z wyśmienitym bufetem szefa kuchni pełnym międzynarodowych specjałów i polskich tradycyjnych znakomitości. Dla dzieci przygotowaliśmy wiele atrakcji i animacji w Kąciku Zabaw.

Więcej informacji o ofercie świątecznej 2013 w Hyatt Regency Warsaw
http://warsaw.regency.hyatt.com/en/hotel/news-and-events/news-listing/culinary-christmas-offers-at-hyatt-regency-warsaw.html

 
W celu rezerwacji prosimy o kontakt z restauracją pod numerem telefonu 48 22 558 10 94 lub email: ventitre-restaurant@hyatt.com


Oferta sylwestrowa 2013/2014


 
Wyjątkowy wieczór sylwestrowy w restauracji Venti-tre. Specjalnie na tą okazję, szef kuchni Marcin Suchenek proponuje elegancką pięciodaniową kolację z wykwintnym menu, wyborem napojów i alkoholi. Po zakończonej kolacji, wszyscy goście są zaproszeni do kontynuowania noworocznej szampańskiej zabawy w naszej prywatnej restauracji Q Club oraz w Sali Balowej w gorących latynoamerykańskich rytmach. Cena kolacji: 299 złotych za osobę.

Więcej informacji o ofercie sylwestrowej 2013 w Hyatt Regency Warsaw
http://warsaw.regency.hyatt.com/en/hotel/news-and-events/news-listing/culinary-new-year-s-eve-offers-at-hyatt-regency-warsaw.html

W celu rezerwacji prosimy o kontakt z restauracją pod numerem telefonu 48 22 558 10 94 lub email: ventitre-restaurant@hyatt.comRestauracja Venti-tre dołączyła do ekskluzywnej grupy 100 najlepszych restauracji w Polsce, w 2013 roku otrzymując prestiżowe wyróżnienie "Poland's 100 Best Restaurants 2013".

Venti-tre
Hyatt Regency Warsaw
Ul. Belwederska 23, 00-761 Warszawa
Tel. 48 22 558 10 94
www.facebook.com/VentiTreRestaurant

Zajrzyj z nami do restauracji Venti-tre!