Vafini - waflowe foremki fot. serwis prasowy

Vafini - waflowe foremki

W przygotowaniu zdrowego, lekkiego i ciekawego menu pomoże Ci Vafini! Teraz przyrządzenie oryginalnych przekąsek jest jeszcze prostsze.
/ 09.07.2011 09:53
Vafini - waflowe foremki fot. serwis prasowy
Niedawno na rynku pojawił się rewolucyjny produkt spożywczy o nazwie Vafini. Są to wysokobłonnikowe  waflowe foremki, służące do podawania przekąsek. Mają oryginalny kształt połówki jajka, więc wyglądają naprawdę interesująco.

Ostatnio podczas upalnej imprezy plenerowej VIP Cross 2011, polscy celebryci (m.in. Piotr Rubik, Kasia Skrzynecka, Paula) zajadali się Vafini wypełnionymi pysznymi włoskimi farszami, których przepisy znajdziesz na www.vafini.pl.

Dodatkowo produkt okazał się idealnym sposobem na karmienie dzieci - mamy za nimi przepadają! W foremkach można podsunąć  niejadkowi warzywa, których nie lubi, czy choćby jajecznice ze szpinakiem, a po chwili nie ma po nich ani śladu.

Co więcej, Vafini zawierają mnóstwo błonnika i są pozbawione konserwantów, dodatku cukru, czy barwników, dzięki czemu korzystnie wpływają na odchudzanie i poprawiają funkcjonowanie układu pokarmowego.

Opakowanie zawiera 16 sztuk.
Produkt dostępny w wybranych Rossmannach.
Tagi: wafle