Syrop Jabłkowo-miętowy Gomar Pińczów fot. serwis prasowy

Syrop Jabłkowo-miętowy Gomar Pińczów

Tradycyjny smak na upalne dni!
/ 13.06.2011 10:04
Syrop Jabłkowo-miętowy Gomar Pińczów fot. serwis prasowy
Syropy owocowe to jeden z najlepszych sposobów na ugaszenie letniego pragnienia - dzięki nim stworzymy smaczne, orzeźwiające napoje, idealne na upalne dni. Przygotowany według tradycyjnych receptur syrop Jabłkowo-miętowy Gomar Pińczów to świetna propozycja dla tych, którzy cenią sobie domowy smak i wysoką jakość owocowych przetworów.

Niczym z domowej spiżarni
Syrop owocowy Jabłkowo-miętowy Gomar Pińczów uzyskiwany jest ze starannie dobranych owoców jabłek i liści mięty. Proces jego produkcji przeprowadzany jest według tradycyjnych, wypracowanych w ciągu wieloletniej praktyki receptur. Dzięki temu syrop Jabłkowo-miętowy niczym nie ustępuje przetworom przygotowywanym samodzielnie w domu – zarówno pod względem smaku i aromatu, jak i właściwości prozdrowotnych. Jakość produktu podnosi jego naturalna pasteryzacja, wykluczająca użycie jakichkolwiek chemicznych środków konserwujących. Poręczna butelka, zawierająca 640 gramów produktu z powodzeniem wystarczy na przygotowanie wielu porcji pysznego napoju.

Nie tylko do herbaty
Syropy owocowe mają różnorodne zastosowanie – poczynając od przygotowywania napojów chłodzących czy deserów, a na aromatycznych, rozgrzewających herbatach kończąc. Jedno jest pewne - syrop Jabłkowo-miętowy Gomar Pińczów to idealne rozwiązanie na upalne dni. Wystarczy kilka jego łyżek dodać do szklanki z wodą, a otrzymamy smaczny, aromatyczny i orzeźwiający napój. Gdy dorzucimy do szklanki jeszcze kilka kostek lodu okaże się, że żadne upały nam nie straszne. Jeśli jednak dla ochłody wolimy np. jeść lody, to syrop Jabłkowo-miętowy, pełniąc funkcję polewy, stanowić będzie idealny dodatek do naszego deseru. Podobnie sprawdzi się jako uzupełnienie sałatek owocowych – polewając nim schłodzone, pokrojone w kostkę owoce, zyskamy niepowtarzalną przekąskę na letnie popołudnie.

Syrop Jabłkowo – miętowy Gomar Pińczów
Pojemność: 640 g
Cena:4,30 zł