SodaStream fot. serwis prasowy

Smaczne napoje z wody z kranu? Dzięki SodaStream to możliwe!

Na rynku pojawiło się właśnie innowacyjne i ekologiczne urządzenie SodaStream służące do przygotowywania gazowanych i smakowych napojów we własnym domu
/ 14.07.2011 07:35
SodaStream fot. serwis prasowy
Zamienia ono świeżą wodę prosto zkranu w pyszny i orzeźwiający gazowany napój. Intensywność nasycenia gazem można regulować – od napoju lekko, po mocno nagazowany – dzięki nabojom z gazem wielokrotnego użytku. Szeroką gamę smaków – od coli po różnego rodzaju napoje owocowe – uzyskamy mieszając nagazowaną wodę zjednym z 20 syropów smakowych SodaStream.

Wygoda i ekologia
Dzięki urządzeniu SodaStream napoje gazowane robimy sami w domu, a to oznacza sporą wygodę. Możemy wreszcie zapomnieć o dźwiganiu do domu ciężkich zgrzewek z napojami w plastikowych butelkach. Korzystając z SodaStream mamy też poczucie, że pomagamy chronić środowisko naturalne ograniczając liczbę plastikowych odpadów. SodaStream jest też przyjazna środowisku ponieważ nie wymaga użycia energii elektrycznej.

Feria smaków

Znasz to? Co osoba, to inny ulubiony smak. I jak tu wszystkim dogodzić? Z systemem SodaStream to proste. Wybierasz stopień nagazowania wody, ewentualnie jeden z 20 syropów SodaStream w ulubionym przez daną osobę smaku i gotowe! Do kolacji możesz podać karafkę z delikatnie gazowaną, chłodną wodą bez dodatków. Na spacer lub siłownię idelanie pasować będzie napój SodaStream przygotowany zsyropu izotonicznego lub energetycznego. Gdy Twoje dziecko zaprosi do domu przyjaciół, będzie mogło wraz z nimi samodzielnie przygotować tonic, colę lub inny napój owocowy i dobrze się przy tym bawić. Zjednej butelki syropu, w zależności od rodzaju i własnych upodobań smakowych, powstaje około 10-12 litrów pysznego gazowanego napoju. Jeden wkład z gazem (nabój) wystarczy aż na 80 litrów napoju gazownego i można go łatwo wymienić. Koszt wymiany wynosi jedyne 39,99 zł.

Egzotycznie owocowe smaki - syropy SodaStream Clear
Szczególnie godne polecenia są nowe syropy SodaStream Clear w trzech egzotycznych smakach: mango z jabłkiem, żurawina z maliną i kiwi z gruszką. Syropy te słodzone fruktozą, nie zawierają żadnych sztucznych substancji słodzących,    barwników    chemicznych    ani    sztucznych    środków konserwujących. Cena półlitrowego opakowania syropu SodaStream Clear, z którego można przygotować 10 l napoju gazowanego, to 24,99 zł.

Cola własnego wyrobu? Teraz tak z syropami SodaStream Cola!
Nastolatkom zpewnością zasmakują napoje gazowane na bazie syropu SodaStream Cola. Dla osób liczących kalorie SodaStream przygotowała także syrop Cola Zero lub Cola Light bez cukru. Cena półlitrowego opakowania, z którego można przygotować 12 l napoju o smaku coli wynosi 24,99 zł

Urządzenia SodaStream
Obecnie dostępne są 4 modele urządzeń SodaStream w różnych wariantach kolorystycznych. Można je znaleźć w popularnych sieciach AGD - w tym w Media Markt, Saturnie oraz Auchan. Także tam zakupimy niezbędne do przygotowania napojów wymienne wkłady (naboje) gazowe oraz syropy smakowe, a także dodatkowe butelki ułatwiające schładzanie i przechowywanie wiekszej liczby gotowych napojów.

SodaStream PURE – cena 419 zł

Za swój purystyczny design urządzenie SodaStream PURE zostało uhonorowane prestiżową nagrodą Red Dot Design Award. Dzięki eleganckiemu kształtowi oraz połączeniu stali nierdzewnej z wysokiej jakości elemantami z tworzywa sztucznego, jest to idealne rozwiązanie dla nowoczesnych wnętrz.

SodaStream Genesis - cena od 329 zł
Jest to bardziej przystępna cenowo alternatywa dla poprzedniego modelu. SodaStream Genesis dostępna jest w kolorze czerwonym, czarnym lub białym.

SodaStream Jet – cena od 299 zł
Praktyczne rozwiązanie w dobrej cenie. Oto seria SodaStream Jet dostępna w kolorach tytanowo/srebrnym, czerwono/srebrnym lub białym.

SodaStream Penguin – cena 769 zł
Modelem premuim w ofercie jest designerskie urządzenie SodaStream Penguin ze szklanymi karafkami, które można myć w zmywarce. Przygotowany w nich napój zachowuje wyjątkową świeżość. Model „Pingwin“ dostępny jest w kolorze szarym.