Sałatkowy Przysmak - idealna przekąska w każdej chwili

Nowość Pudliszki
/ 27.01.2012 06:08
Pudliszki, znane z ułatwiania nam życia za pomocą pysznych i łatwych w użyciu produktów spożywczych, proponują „Sałatkowy Przysmak” – linię smakowitych, pełnych chrupiących warzyw sałatek w wygodnych opakowaniach. Nowości Pudliszki to idealna przekąska w pracy czy szkole.

„Sałatkowy Przysmak” od Pudliszek to sześć pysznych kompozycji smakowych. Każda z sałatek posiada swój smakowy klucz, czyli jeden składnik przewodni, do którego dopasowane zostały pozostałe warzywa oraz przyprawy i zioła. Do wyboru mamy wersje z kukurydzą, brokułami, papryką, jajkiem, zielonym groszkiem lub ogórkiem. Nowością na rynku jest zastosowanie dwóch rodzajów sosów: wyjątkowego, lekkiego w smaku sosu majonezowo-jogurtowego oraz bardziej wyrazistego tradycyjnego majonezu wysokiej jakości. Zastosowanie różnych sosów sprawia, że smak składników jest idealnie podkreślony.

Sałatki warzywne Pudliszki to wygodne rozwiązanie dla osób aktywnych zawodowo lub uczących się, którym zależy na urozmaiconej diecie, ale nie mają czasu na samodzielne przygotowanie posiłków i zabieranie ich ze sobą. Lekka, smaczna i pożywna sałatka Pudliszki w niewielkim opakowaniu to idealny pomysł na drugie śniadanie lub przekąskę podczas pracowitego dnia. Sałatki będą też świetnym dodatkiem do innych dań, tworząc pełnowartościowy obiad.

Sałatki z linii „Sałatkowy Przysmak” są przeznaczone do przechowywania w lodówce. Ich najwyższą jakość gwarantują Pudliszki, od lat znane z pysznych warzywnych produktów.

Średnie ceny detaliczne: 2,50 zł – 2,99 zł
Opakowanie: 150 g
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)