Pozytywne orzeźwienie nowego Lipton Ice Tea Green Mango!

Poczuj silną eksplozję orzeźwienia i daj się uwieść egzotycznemu smakowi mango, ukrytemu w zielonej herbacie mrożonej Lipton Ice Tea Green Mango! Otwórz się na przepełnione radością chwile i powitaj lato z owocową nutą mango!
/ 12.05.2011 13:45

Poczuj silną eksplozję orzeźwienia i daj się uwieść egzotycznemu smakowi mango, ukrytemu w zielonej herbacie mrożonej Lipton Ice Tea Green Mango! Otwórz się na przepełnione radością chwile i powitaj lato z owocową nutą mango! 

Przywitaj słoneczne dni z inspirującym owocem mango! Daj się skusić i rozkoszuj się wspaniałym smakiem nowego, schłodzonego napoju Lipton Ice Tea Green Mango. Poczuj jak dobrodziejstwo zielonej herbaty mrożonej pozytywnie nastawia Cię do świata i inspiruje do dobrej zabawy. Niech Lipton Ice Tea Green Mango towarzyszy Ci podczas wszystkich pozytywnie radosnych chwil! 

Lipton Ice Tea Green Mango to doskonała propozycja dla wielbicieli zielonej herbaty mrożonej, którzy poszukiwali jej nowego smaku. Esencja płynąca z owocu mango została wybrana, jako idealne dopełnienie naturalnego orzeźwienia płynącego z zielonej herbaty.  Aż 72% konsumentów potwierdziło wspaniały smak herbaty Lipton Ice Tea Green Mango*.Nowa, mrożona herbata Lipton łączy w sobie naturalne zalety zielonych liści herbaty i soczystą nutę mango. Ta wyjątkowa kompozycja smaków doskonale gasi pragnienie  i zapewnia naturalne orzeźwienie. Nowy egzotyczny smak mango sprawi, że świat wokół Ciebie wyda się bardziej radosny.

Lipton Ice Tea Green Mango

Lipton Ice Tea Green Mango dostępny jest w opakowaniach typu PET o pojemnościach 0, 5L oraz 1, 5L. Sugerowane ceny: 0, 5L za 2, 99 PLN i 1, 5L za 5, 39 PLN. 

Producent: Pepsi-Cola General Bottlers Sp z o.o W portfolio marki dostępne są również czarne herbaty o smakach cytrynowym, brzoskwiniowym i malinowym (Lipton Ice Tea Lemon, Lipton Ice Tea Peach, Lipton Ice Tea Raspberry), herbata zielona (Lipton Ice Tea Green) oraz herbata czerwona, Lipton Ice Tea Red.

* Badanie konsumenckie dla Lipton Ice Tea: IPSOS, listopad 2010 r.

Ciekawostki o Mango:

  • Mango to owoc, który rośnie głównie w Indiach, a tradycja jego uprawy sięga 4 tysięcy lat. Mango jest wiecznie zielonym drzewem, które żyje aż 300 lat, i dorasta do 40 m wysokości! Kwitnie najczęściej raz w roku, w miesiącach zimowych do marca. Dlatego właśnie teraz, oddajemy w Państwa ręce najnowszy wariant mrożonej zielonej herbaty Lipton Ice Tea Mango...
  • Piękno z samej pestki- aktywne substancje zawarte w ekstrakcie z mango mają właściwości pielęgnacyjne i często znajdują swoje zastosowanie w produktach do pielęgnacji zdrowia i urody ze względu na działanie nawilżające, odżywcze i ochronne. Dzięki zawartości witamin C i E przywracają młodzieńczy wygląd.
  • Przez żołądek do... Ze względu na doskonały smak, owoce mango mają także szerokie zastosowanie w kuchni. Jada się go na surowo, w sałatkach, dodaje do deserów, przystawek, owoców morza i dań mięsnych. Owoc mango ma dużą wartość odżywczą – zawiera m.in. błonnik, białko, potas, magnez, sód, witaminy: A, B1, B2, CE, E i PP. 
  • Mango ze względu na właściwości, legendę oraz swój niezwykły smak, nazywane jest owocem bogów. Szerokie zastosowanie owocu powoduje, że potrafi wielu zainspirować, tak jak nas do stworzenia Lipton Ice Tea o smaku Mango.