Owocowo i kremowo z Müller Gracja

Producent świeżych wyrobów mlecznych, wprowadza do swojej oferty nową linię jogurtów o wdzięcznej i kobiecej nazwie Gracja
/ 15.02.2010 09:31
Müller Gracja - jogurt jeżynowo-malinowy

Müller Gracja to wyjątkowo kremowe i owocowe jogurty, które zasmakują nie tylko kobietom. To produkt dla każdego i na każdą porę dnia. Doskonale sprawdzi się jako zdrowy dodatek do posiłku, pożywna przekąska w ciągu dnia, a także jako lekki i pyszny owocowy smakołyk.

Müller Gracja to jogurt o super kremowej i delikatnej konsystencji oraz niezwykle owocowym smaku. Przygotowany na bazie pełnego i wartościowego mleka bez dodatku konserwantów oraz sztucznych barwników, jest w 100% naturalnym i zdrowym produktem, bogatym w cenne składniki odżywcze. Blisko 23% zawartości jogurtu stanowi wsad owocowy, produkowany jedynie ze świeżych owoców przetwarzanych bezpośrednio w fabryce Müller. Nic więc dziwnego, że Müller Gracja zaskakuje dużą ilością aromatycznych owoców.

Nowe jogurty Müller’a dostępne są w pięciu pysznych smakach. Do wyboru mamy; truskawkę, wiśnię, brzoskwinię-morelę, jeżynę-malinę oraz zupełnie nowy na rynku, fantazyjny smak jabłko-kiwi. W każdym z tych wydań Müller Gracja to kwintesencja wyśmienitego smaku i maksymalna przyjemność kosztowania.

Jogurty Müller Gracja można kupić we wszystkich dobrych hipermarketach i sklepach spożywczych. Opakowanie zawierające 150g doskonałej jakości produktu dostępne jest w bardzo atrakcyjnej cenie 1,29 zł.
Tagi: jogurt, Muller
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/14.05.2013 14:25
Znając życie ..wszystko jest możliwe, Lidia Ale my już musimy torbę swkoapać Kochani, to nie ma co kciuki trzymać! Trzeba przyjeżdżać i czyścić liniejące sierściuchy.