Hellena - Oranżada o smaku truskawkowym, Oranżada o smaku brzoskwiniowym, Oranżada o smaku jabłkowym fot. serwis prasowy

Oranżada Hellena – teraz także dla najmłodszych dzieci

Hellena przygotowała niespodziankę dla najmłodszych konsumentów. Na sklepowe półki trafiła kultowa oranżada Hellena w wersji z dodatkiem soku owocowego.
/ 14.09.2011 06:04
Hellena - Oranżada o smaku truskawkowym, Oranżada o smaku brzoskwiniowym, Oranżada o smaku jabłkowym fot. serwis prasowy
Smak, skład oraz wygląd nowego napoju powstały z myślą o najmłodszej grupie wiekowej. To jedyna oranżada dla dzieci na rynku.

Nowy napój marki Hellena spełnia wymagania rodziców i dzieci. Jest niegazowany i nie zawiera sztucznych barwników ani słodzików. Dodatkowo został wzbogacony sokiem owocowym. Dostępny w trzech ulubionych smakach dzieci: Oranżada o smaku truskawkowym, Oranżada o smaku jabłkowym oraz Oranżada o smaku brzoskwiniowym.

Mała poręczna butelka o pojemności 0,33 L, została dopasowana do ręki dziecka. Posiada wygodny w użyciu dozownik typu sport cap, pozwalający na wielokrotne otwieranie i zamykanie butelki. Wesoła grafika i kolorystyka etykiety zachęcają małych odkrywców do poznania smaku kultowej oranżady. Na smak i wygląd nowego produktu miały wpływ same dzieci.

Zgodnie ze swoim hasłem przewodnim, marka Hellena - łączy pokolenia, umożliwiając najmłodszym dzieciom odkrycie napoju, który doskonale znają i pamiętają ich rodzice. Nowa Oranżada to ciekawa alternatywa na półce z sokami i napojami dla dzieci. Owocowy smak, wesoła, kolorowa butelka i rozbrykany tygrysek na etykiecie produktu zaciekawią i ucieszą najmłodszych konsumentów.

Producent: Jutrzenka Colian
Produkt: Oranżada o smaku truskawkowym, Oranżada o smaku jabłkowym, Oranżada o smaku brzoskwiniowym.
Pojemność i cena det.:  0.33 L / 1,90zł