Nowość! - Świeży sok pomidorowy Marwit fot. serwis prasowy

Nowość! - Świeży sok pomidorowy Marwit

Marwit wprowadza do sprzedaży pierwszy na rynku sok ze świeżo wyciśniętych pomidorów
/ 17.11.2010 07:44
Nowość! - Świeży sok pomidorowy Marwit fot. serwis prasowy
Produkt jest rekomendowany jako element codziennej diety oraz inspiracja do kulinarnych eksperymentów.

Pomidory, jedne z najpopularniejszych warzyw, w kuchni europejskiej są powszechnie wykorzystywane od XIX wieku. Pierwsze odmiany przypominały złociste jabłka, od których pochodzi dzisiejsza nazwa tych warzyw. Obecnie, pomidory są wszechstronnie stosowane - jako surowa przekąska lub dodatek do kanapek, składnik sałatek, a także podstawowy element dań.

Szklanka soku pomidorowego stanowi uzupełnienie codziennej diety o porcję witamin i składników mineralnych. Marwit oferuje sok pomidorowy w 100% naturalny, nie zawierający żadnych dodatków, w tym przede wszystkim soli. Zgodnie 
z upodobaniami smakowymi, można spożywać go na surowo, doprawiony solą lub innymi przyprawami.

Sok pomidorowy firmy Marwit posiada gęstą konsystencję, która umożliwia wykorzystanie produktu również jako składnika potraw. Na jego bazie można przygotować dodatki do dań kuchni śródziemnomorskiej, meksykańskiej czy włoskiej. 
W połączeniu z przyprawami powstanie sos do spaghetti, pizzy, sałatek, czy ryżu. Dogodna forma soku stanowi inspirację do kulinarnych eksperymentów. 

Produkt powinien być przechowywany w warunkach chłodniczych w temperaturze nie przekraczającej 2-6C. Termin przydatności soku do spożycia wynosi 48 godzin. Sok pomidorowy jest dostępny w sklepach spożywczych w działach owocowo-warzywnych, firmowych lodówkach Marwit lub chłodniach ze świeżą żywnością.

Producent:  Marwit
Produkt:  Sok pomidorowy 250 ml; 
Sugerowana cena detaliczna:  3,19 zł.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)