Nowe syropy SodaStream

System SodaStream pozwala na przygotowywanie pysznych napojów gazowanych w domu!
Słodki smak uwielbia każdy, jednak większość z nas utożsamia go z poważnym nadszarpnięciem dietetycznego reżimu w postaci pączka czy czekolady. A gdyby tak móc wypić słodki, smaczny napój 
bez wyrzutów sumienia? SodaStream oparła receptury swoich nowych syropów na stewii – roślinie 
od wieków używanej jako naturalny, pozbawiony kalorii słodzik!

Kto z nas nie chciałby wypić słodkiej, orzeźwiającej lemoniady, bez taszczenia ciężkiej butelki ze sklepu 
i całkowicie bez wyrzutów sumienia z powodu dodatkowych kalorii? Teraz to żaden problem! Nowe syropy SodaStream, z których napoje możemy przygotować we własnej kuchni, zawierają stewię – roślinę o wyjątkowych właściwościach.

Stewia to roślina o bardzo słodkich liściach, w naturalnych warunkach występująca w Paragwaju. Od wielu lat jest używana jako naturalny słodzik – jest od 250 do 450 razy słodsza od zwykłego cukru! Badania pokazują, że działa korzystnie nawet przy nadciśnieniu i jest polecana cukrzykom, ponieważ nie podnosi poziomu cukru we krwi. Nie powoduje także próchnicy zębów. Stewia jako naturalna roślina jest dużo lepsza niż sztuczne słodziki. Praktycznie nie zawiera kalorii, 
co z pewnością przekona do niej nie tylko osoby będące 
na dietach odchudzających, ale wszystkich tych, którzy dbają 
o to, co ląduje na ich talerzach i w szklankach.

Nowe syropy SodaStream mają orzeźwiające smaki: Ananas 
z Grejpfrutem, Cytryna z Limonką, Pomarańcza, Różowy Grejpfrut oraz Żurawina z Jabłkiem. Stanowią idealne rozwiązanie na spotkania w większym gronie czy przyjęcia. 
Są też uwielbiane przez dzieci, dla których samo ich przyrządzanie jest świetną zabawą. Ze względu na swoją obniżoną kaloryczność (mniej niż 1,2 kcal w 100ml gotowego napoju!), możemy je pić i dawać do picia innym bez wyrzutów sumienia i obawiania się o nasz codzienny kaloryczny bilans.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)