Nowe owocowo-bananowe przecierowe soki Leon

Nowe owocowo-bananowe przecierowe soki Leon fot. serwis prasowy
Dbając o prawidłowy rozwój dzieci oraz kształtowanie ich nawyków żywieniowych Hortex wprowadził nową linię soków Hortex Leon w zakręcanych saszetkach
/ 16.01.2012 06:08
Nowe owocowo-bananowe przecierowe soki Leon fot. serwis prasowy
100% owoców bez dodatku cukru, pyszny owocowy smak, gęsta i aksamitna konsystencja tak w skrócie można określić nową linię soków dla dzieci Hortex Leon. Nowoczesne opakowanie w formie zakręcanej saszetki doskonale sprawdzi się w każdej sytuacji, nie stłucze się i zmieści w każdym plecaku.

100% owoców
Zgodnie z zaleceniami ekspertów porcja soku jest pełnowartościowym elementem diety i może zastąpić porcję owoców lub warzyw. W trosce o kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych naszych dzieci Hortex wprowadził nowe przecierowe soki 100% tzw. smoothies na bazie owoców. Picie soków to także doskonałe rozwiązanie dla osób, które prowadzą aktywny tryb życia i pragną zadbać o codzienną, pełnowartościową dietę.  Ze względu na swoją gęstą i aksamitną konsystencję mogą stanowić smaczną przekąskę i chwilę przyjemności dla całej rodziny.

Nowe soki Leon dostępne są w 4 wariantach smakowych:
Jabłko Banan Gruszka Hortex Leon - 200 ml soku (opakowanie) zawiera średnio ½ banana, ¼ gruszki, 1 jabłko
Jabłko Banan Truskawka Hortex Leon - 200 ml soku (opakowanie) zawiera średnio 2 truskawki, 1/3 banana, 1 jabłko
Jabłko Banan Winogrona Hortex Leon - 200 ml soku (opakowanie) zawiera średnio: 11 winogron, ½ banana, ½ jabłka.
Jabłko Banan Brzoskwinia Hortex Leon 200 ml soku (opakowanie) zawiera średnio; ¼ brzoskwini, ½ banana, 1 jabłko.

Zakręcana saszetka - nowoczesne opakowanie
Nowe soki Hortex Leon dostępne są w bezpiecznych i poręcznych, zakręcanych saszetkach o pojemności 200 ml. Dzięki temu z łatwością każdy sok można podzielić na kilka porcji, świetnie sprawdzi się jako samodzielna przekąska lub dodatek do drugiego śniadania. Zmieści się w każdym plecaku, nie stłucze i nie rozleje.

Opakowanie 200ml – 1,5 pln
Tagi: Hortex, sok

Redakcja poleca

REKLAMA