Marwit - Sałaty raz, dwa, trzy

Twoja porcja zdrowia każdego dnia!
/ 14.01.2010 09:11
Marwit Sałata raz, dwa, trzy - pekińska, escarole, frisee, radicchio 170g

Marwit rozszerza ofertę o nowy segment produktów, wprowadzając na rynek 
Sałaty raz, dwa, trzy w czterech wariantach smakowych. Od teraz przygotowanie zdrowej przekąski będzie bardzo proste. Otwórz torebkę, wsyp sałatę do miski, dodaj składniki, które lubisz i … gotowe!

Istnieje wiele odmian sałat. Bez względu na rodzaj, każda z nich jest równie zdrowa. Zawiera cenne składniki odżywcze, takie jak: żelazo, wapń, magnez i potas. Listki sałaty są bogate w witaminy: A, E i D, C, B9 i kwas foliowy (cenny np. dla kobiet w ciąży). Ponadto, chroni przed wolnymi rodnikami i wspomaga układ krążenia. Osoby, które spożywają dużo zielonych warzyw liściastych rzadziej chorują, są szczupłe i mają ładną cerę.

Do tej pory, skomponowanie zestawu sałat, zwłaszcza zimą, stanowiło problem. Jego rozwiązaniem są gotowe do spożycia Sałaty raz, dwa, trzy firmy Marwit. W trzech prostych krokach samodzielnie wykonasz zdrowy i pożywny posiłek. W pierwszym - otwierasz torebkę, w drugim - wsypujesz sałatę do miski, a na końcu dodajesz sos, warzywa lub inne składniki według własnego smaku. W każdym opakowaniu znajdziesz mieszankę gotowych do spożycia, umytych, świeżych i rozdrobnionych sałat. Produkty Marwitu nie zawierają konserwantów, zachowują naturalny okres ważności.

Mieszanki Sałat raz, dwa trzy firmy Marwit w sezonie zimowym są dostępne w czterech różnych wersjach smakowych. Stanowią umiejętne połączenie sałat escarole, frisee, lodowej oraz radicchio. To pierwsze produkty tego typu pod znaną i dobrze rozpoznawalną marką.

Sałaty raz, dwa, trzy firmy Marwit to idealne rozwiązanie dla osób aktywnych, które mają niewiele wolnego czasu, a jednocześnie dbają o jakość spożywanych produktów. Można je wykorzystać na śniadanie, lunch, jako uzupełnienie dania głównego lub lekką kolację. Doskonale smakują same lub w połączeniu z sosami i innymi warzywami.

Amerykanie jedzą sałaty dla zdrowia, Francuzi dla smaku, Włosi dla urody, a Polacy? Marwit zachęca do stworzenia nowego, zdrowego zwyczaju.
Sałaty raz, dwa, trzy - Twoja porcja zdrowia każdego dnia!

Produkt: Sałata raz, dwa, trzy - pekińska, escarole, frisee, radicchio 170g;
Sałata raz, dwa, trzy - pekińska, frisee, radicchio 170g;
Sałata raz, dwa, trzy - lodowa, escarole, radicchio 200g;
Sałata raz, dwa, trzy - lodowa, frisee, radicchio 200g;


Sugerowana cena detaliczna wszystkich mieszanek: 5,99 zł.
Tagi: sałata
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)