LAVAZZA - Barista z temperamentem

LAVAZZA wprowadza na rynek nowe ekspresy z linii LAVAZZA A MODO MIO. Teraz nie tylko dodamy sobie energii delektując się doskonałą włoską kawą, ale także ożywimy wystrój naszej kuchni.
LAVAZZA - Barista z temperamentem   fot. serwis prasowy
LAVAZZA A MODO MIO jest najprostszym sposobem na przygotowanie we własnym domu doskonałej kawy, o smaku prawdziwego espresso z włoskiej kawiarni. To innowacyjny system składający się z nowoczesnego ekspresu ciśnieniowego oraz kapsułek z oryginalnymi mieszankami kawy LAVAZZA.  Dzięki temu rozwiązaniu nawet początkujący znawca sztuki parzenia kawy, bez problemu odnajdzie się w roli baristy, a każda przygotowywana przez niego filiżanka kawy będzie doskonała i identyczna z włoskim oryginałem. 

Tajemnicą wyśmienitej kawy przygotowanej w systemie LAVAZZA A MODO MIO jest precyzyjnie odmierzona porcja, prawidłowo zmielonej kawy LAVAZZA i próżniowo zamkniętej w kapsułce, dzięki czemu kawa po zaparzeniu będzie zawsze intensywnie esencjonalna, o kremowej konsystencji i aromacie świeżo palonego ziarna.

Ekspresy LAVAZZA A MODO MIO to zgrabne, funkcjonalne i proste w obsłudze urządzenia, o niebanalnym designie. Dotychczas dostępne były w kolorach: czarnym, czerwonym, białym i srebrnym. Do tego grona dołączyły cztery nowe, niezwykle energetyczne  barwy: soczysty pomarańczowy, wiosenna zieleń, rajski
błękit i cukierkowa fuksja. Niezaprzeczalnie nowy ekspres LAVAZZY  doda każdej kuchni osobliwego temperamentu. 

Nowe ekspresy LAVAZZA A MODO MIO kosztują 699 zł i dostępne są w nowoczesnych hipermarketach oraz sklepach ze sprzętem RTV i AGD, a także w sklepie internetowym www.lavazzaamodomio.pl. Dystrybutorem LAVAZZA A MODO MIO w Polce jest SAECO POLSKA.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)