Irving Wild Fruit Forest (Owocowy Las)

Rozpoczęcie jesiennego dnia umili filiżanka Irving Wild Fruit Forest (Owocowy Las), z dodatkiem tak lubianych przez wszystkich malin, jeżyn i jagód
Irving Wild Fruit Forest (Owocowy Las) fot. serwis prasowy
Owoce leśne - maliny, jagody, jeżyny cenione są przez smakoszy, dietetyków i zielarzy za bogactwo witamin, soli mineralnych i innych wartościowych składników dla zdrowia. Maliny podobnie jak jagody i jeżyny kryją w sobie bogactwo witamin: C, E, B1, B2, B6 oraz substancje mineralne: wapń, potas, magnez, żelazo, sporo fosforu i miedzi.

Gdy wstajemy rano, zapasy energetyczne organizmu są znacznie uszczuplone i jesteśmy bardziej podatni na przeziębienia, zwłaszcza w chłodniejsze dni, kiedy potrzebujemy więcej energii na ogrzanie organizmu. Dlatego też ważne jest zjedzenie śniadania i wypicie czegoś ciepłego, np. filiżanki herbaty, co zapobiegnie szybkiemu wychłodzeniu organizmu i pozwoli na w miarę komfortowe pokonanie drogi do pracy, szkoły, uczelni.

Herbata Irving Wild Fruit Forest (Owocowy Las)
Tajemnica Irving Wild Fruit Forest (Owocowy Las) tkwi w starannej kompozycji czarnej herbaty z kawałkami suszonych jagód, malin i jeżyn, smaku dopełniają soki owocowe z truskawek i czarnej porzeczki, czarnej porzeczki. Mieszanka owoców i soków stanowi aż 55% składu Irving Wild Forest Fruit. (Owocowy Las).

Naturalne aromaty i soki owocowe w nanokapsułkach Irving
Tajemnicą jej wyśmienitego smaku i aromatu jest między innymi najnowsza technologia laboratoryjna kapsułkowania zapachu, stosowana w produkcji herbat aromatyzowanych. Warto podkreślić, że wbrew powszechnym opiniom, najlepszej jakości czarne herbaty aromatyzowane, nie pachną intensywnie przed zaparzeniem, a ich aromat uwalania się dopiero w trakcie parzenia. Kapsułkowanie zabezpiecza aromat przed ulatnianiem w trakcie przechowywania produktu. Dzięki temu możemy być pewni, że sięgając po herbatę Irving za każdym razem po zaparzeniu będzie ona pachniała i smakowała tak samo intensywnie i nie doświadczymy efektu tzw. „zwietrzenia” produktu.

Na najwyższą jakość herbat Irving składa się także jej naturalny smak i zapach uzyskiwany dzięki dodatkom liofilizowanych (tj. poddanym specjalnemu procesowi suszenia bez użycia wysokiej temperatury) owocowych soków oraz kawałków suszonych owoców.

Sugerowana cena: opakowanie (20 saszetek w kopertkach ) – 6 pln
 
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)