Hellena Perfect w małych butelkach fot. serwis prasowy

Hellena Perfect w małych butelkach

Marka Hellena wprowadza na rynek napoje z linii Perfect w butelkach o pojemności 0,5l
/ 02.08.2010 08:10
Hellena Perfect w małych butelkach fot. serwis prasowy
Napoje nie zawierają sztucznych słodzików ani barwników. Nowe produkty są dostępne w trzech smakach: pomarańcza, jabłko – wiśnia i jabłko.

Dzięki nowej - małej i zgrabnej butelce napojów Perfect, można cieszyć się ich owocowym smakiem w każdej sytuacji, gdyż bez problemu zmieszczą się do torebki lub plecaka. Spośród nowych napojów linii Perfect każdy może wybrać swój ulubiony, owocowy wariant: pomarańcza, jabłko lub jabłko – wiśnia.

Pomarańcze uważane są za symbol zdrowia i radości życia. Uprawia się je niemal we wszystkich tropikalnych regionach świata. W Polsce do pewnego czasu były synonimem dobrobytu, dostępnym tylko w okresie świąt . Dzisiaj można cieszyć się ich orzeźwiającym smakiem popijając o każdej porze roku nowy napój Hellena Perfect 0,5l pomarańcza.

Ewa podała Adamowi jabłko łamiąc przy tym odwieczny boski zakaz. Na zawsze jabłko stało się synonimem zakazanego owocu, który jednak smakuje najlepiej. Dzisiaj możemy się przekonać o jego wyjątkowym smaku delektując się napojem Hellena Perfect 0,5l jabłko.

Trzeci smak z linii nowych napojów Hellena Perfect 0,5l to połączenie jabłka i wiśni. W Europie wiśnie rozpowszechnili starożytni Rzymianie, w Polsce są one obecne już od  X wieku. W Japonii, nazywanej krainą kwitnącej wiśni, ich uprawa nie ma charakteru typowo sadowniczego, ale symboliczno-dekoracyjny. Od teraz możemy ozdobić swoje stoły stawiając na nich Perfect 0,5l jabłko-wiśnia. To orzeźwiający napój wprost stworzony do gaszenia pragnienia podczas upalnych dni.

Napoje Perfect 0,5l nie zawierają sztucznych słodzików ani sztucznych barwników. Są ciekawą propozycją dla tych, którzy szukają owocowej alternatywy dla napojów gazowanych. Zawierają aż 20% soku owocowego, dzięki temu swoją jakością przypominają bardziej soki niż napoje, jednak są nadal bardzo orzeźwiające.

Produkt: Hellena Perfect pomarańa, Hellena Perfect jabłko-wiśnia, Hellena Perect jabłko
Producent: Jutrzenka Colian
Pojemność: 0,5 l
Cena det.: ok. 1,80 zł
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)