Grzaniec Wytrawny POSTI

Zimowe pobudzenie zmysłów
Grzaniec Wytrawny POSTI fot. serwis prasowy
Stosowane od wieków przyprawy korzenne to jeden z najlepszych sposobów na zimowe pobudzenie zmysłów i rozgrzanie ciała. Ich właściwościami cieszyć możemy się w herbacianym naparze o smaku czerwonego wina – Grzańcu Wytrawnym firmy POSTI.

Grzaniec Wytrawny POSTI to herbatka wręcz idealna na każdy chłodny dzień – dzięki unikalnej kompozycji aromatycznych owoców i przypraw. Kwiat hibiskusa, jabłko, aronia i skórka pomarańczy nadają Grzańcowi Wytrawnemu orzeźwiający smak, natomiast dodane do nich przyprawy – cynamon, goździki i anyż – sprawiają, że herbatka nabiera  pobudzającego aromatu. Wyjątkowych walorów smakowych dodaje naparowi Grzańca ekstrakt z czerwonego wina, sprawiający, że herbatka przypomina smakiem przyprawione korzennie grzane wino. Mimo tego dodatku można ją jednak z powodzeniem popijać o każdej porze dnia – pochodzący z ekstraktu alkohol stanowi bowiem nie więcej niż 0,5% gotowego naparu.

Zima z korzennym aromatem
Orzeźwiający smak i aromat to nie jedyna zaleta Grzańca Wytrawnego POSTI. Nie sposób nie wspomnieć o niezwykłych właściwościach rozgrzewających oraz prozdrowotnych zastosowanej w nim kompozycji. Przyprawy korzenne od wieków bowiem używane były w lecznictwie, a w dzisiejszych czasach potwierdzono ich liczne zalety, przejawiające się w działaniu antybakteryjnym i przeciwzapalnym. Doskonale sprawdzają się w łagodzeniu przeziębień, kaszlu i kataru, warto więc stosować je jak najczęściej w okresie newralgicznym dla naszego zdrowia – nie tylko w słodkich wypiekach, lecz również w innych potrawach oraz przede wszystkim – gorących napojach. Ich obecność w naszej diecie pomoże uchronić się przed infekcjami oraz szybciej wyleczyć z tych już nabytych.

Grzaniec Wytrawny POSTI – herbatka o smaku grzanego wina
Opakowanie: 12 torebek ekspresowych po 3g (36g)
Sugerowana cena detaliczna: 3,29 zł
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)