Fiskars - akcesoria kuchenne

Kuchenne akcesoria niezbędne podczas wakacyjnych podróży
/ 09.07.2012 06:03
Ciepłe, słoneczne dni wprost zachęcają do wypoczynku na łonie natury. Planując weekendowe wypady
i wakacje z dala od zgiełku miasta będziemy zdani tylko na siebie, naturę i na to... co spakowaliśmy
do naszej torby podróżnej. Nie zapomnijmy więc wziąć ze sobą odpowiedniego ekwipunku, również tego kuchennego, bez którego przyrządzenie potraw w polowych warunkach może okazać się nie lada wyzwaniem. Praktyczne akcesoria Fiskars z linii Functional Form doskonale sprawdzą się podczas przygotowywania posiłków w plenerze.


Do różnego rodzaju trunków

W linii Funcional Form Fiskars znajdziemy poręczne, wykonane z lekkich materiałów akcesoria do otwierania różnego rodzaju butelek. Antypoślizgowa obudowa otwieracza do butelek z pojemnikiem na kapsle gwarantuje komfort
i wygodę użytkowania. Natomiast koneserom nieco mocniejszych trunków,
do otwierania korkowanych butelek, przyda się otwieracz do wina  Fiskars.

Do mięsa

Grillowanie czy pieczenie mięsa na ognisku to nieodzowny element każdego biwaku. Odpowiednio przyprawione mięso będzie soczyste i smaczne. Za pomocą silikonowego pędzelka Fiskars z ruchomą głowicą, w równomierny sposób rozprowadzimy wszelkiego rodzaju marynaty. W ofercie Fiskars znajdują się również poręczne szczypce, niezastąpione przy „przewracaniu” mięsa na grillu. Dzięki silikonowemu wypełnieniu szczypiec potrawa nie wyślizgnie się. Podczas serwowania dań zaś pomocny będzie specjalny widelec. Akcesoria wykonane zostały z nylonu, wzmocnionego włóknem szklanym, dzięki czemu są wytrzymałe i lekkie. Zastosowany silikon jest odporny na temperaturę nawet do 180ºC.

Do owoców i warzyw

Na letnich wyjazdach chętnie przygotowujemy sałatki i sięgamy po świeże owoce
oraz warzywa. Niezastąpioną pomocą podczas obierania jarzyn o okrągłym kształcie będzie obierak z ostrzem obrotowym Fiskars. Doskonale dopasowuje się do krzywizny powierzchni, dzięki czemu w łatwy i szybki sposób pozbędziemy się skórki. Natomiast skrobaczka z ruchomą głowicą doskonale sprawdzi się przy obieraniu marchwi lub innych warzyw.


Orientacyjne ceny produktów wymienionych w informacji:
Otwieracz do butelek Fiskars – ok. 35 zł
Otwieracz do wina Fiskars – ok. 30 zł
Pędzelek silikonowy z ruchomą głowicą Fiskars – ok. 25 zł
Szczypce Fiskars – ok. 30 zł
Widelec Fiskars – ok. 30 zł
Skrobak do ryb Fiskars – ok. 17 zł
Obierak z ostrzem obrotowym Fiskars – ok. 20 zł
Skrobaczka z ruchomą głowicą Fiskars –

Redakcja poleca

REKLAMA