Farbujemy? Naturalnie

Niegdyś gospodynie farbowały jajka w tym, co znalazły w ogrodzie. Naturalne pigmenty zawarte są w wielu roślinach.
 

Farbowanie w naturalnych barwnikach nie jest łatwe. Kto więc chce uzyskać kolory jednolite i intensywne, lepiej niech zastosuje farbki syntetyczne. Wyciągi roślinne dają kolor rozmyty i przygaszony, na jajkach pojawiają się plamki i smugi. Ale może to właśnie dodaje im urody?

Z roślin należy wydobyć esencję, gotować je długo w niewielkiej ilości wody, aby barwniki zostały w pełni uwolnione. Kolorowej cieczy musi być przynajmniej tyle, żeby można w niej było zanurzyć jedno jajko. Wydaje się, że to niewiele, ale niektórych roślin, np. szpinaku, trzeba użyć naprawdę dużo do sporządzenia barwiącego wywaru.
Zanim zaczniemy jajko farbować, należy je dokładnie umyć (żeby usunąć warstwę ochronną), ugotować, zanurzyć na chwilę w occie (wtedy skorupka będzie lepiej chłonęła barwnik) i gorące włożyć do gotującego się wywaru (wysoka temperatura przyśpiesza cały proces). O intensywności koloru decyduje czas farbowania. Jajka muszą gotować się w farbie długo, co najmniej pół godziny, a często i parę godzin, zależnie od źródła barwnika; można je też pozostawić w wywarze aż do wystudzenia.
Łatwiej chwytają kolor białe skorupki, lecz jeśli użyjemy i białych, i brązowych jajek, otrzymamy pisanki w różnych odcieniach. Na brązowych kolory będą ciemniejsze i zgaszone, na białych - jaśniejsze, ale bardziej intensywne.
Esencję farbującą pozbawioną fusów można używać wielokrotnie. Nie powinno się jednak przechowywać jej dłużej niż dwa tygodnie. To przecież produkt spożywczy.

1. ZIELONY
Szpinak (na zdjęciu) ok. 15 zł/kg, sklepy warzywnicze.

Młode żyto; ziarno do wysiania trzeba kupić na targu, a cenę negocjować (sprzedawane jest na worki); kilka garści kosztuje ok. 1 zł

2. RUDY
Łupiny cebuli (na zdjęciu), ok. 1 zł/kg cebuli, sklepy warzywnicze.

Herbata; cena zależy od gatunku, sklepy spożywcze

3. CZARNY
Kora dębu (na zdjęciu), ok. 1,50 zł/paczka 50 g, sklepy zielarskie.

Szyszki olchowe - trzeba je nazbierać

4. RÓŻOWY
Burak, ok. 1,50 zł/kg, sklepy warzywnicze

5. NIEBIESKI
Kwiat malwy (na zdjęciu), ok. 3 zł/paczka 50 g, sklepy zielarskie.

Sok z czarnego bzu, ok. 9 zł/0,5 litra, sklepy zielarskie

6.ŻÓŁTY
Szafran indyjski (na zdjęciu), ok. 6 zł/100 g, sklepy spożywcze.

Kora jabłoni, ok. 3 zł/paczka 50 g, sklepy zielarskie

Tekst i stylizacja Marta Suchodolska, zdjęcia Olek Iwaszkiewicz

 



SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)