Desery w McDonald’s®!

Desery w McDonald’s®! fot. serwis prasowy
Do słodkiej oferty sieci dołączył nowy deser lodowy. Goście restauracji będą mogli rozsmakować się w nowym McFlurry z Chałwą Królewską.
/ 07.08.2012 07:06
Desery w McDonald’s®! fot. serwis prasowy
Desery. Najczęściej podawane na zakończenie posiłku, jednak wielu z nas chętnie traktuje je jako oddzielne danie. W szczególności ci, którzy mają upodobanie do słodkości. Dla wielu z nas desery to sposób na zmniejszenie stresu 
i poprawę samopoczucia.

Miłośnicy tradycyjnych słodkich smaków McDonald’s mogą sycić zmysły lodami z polewą truskawkową, karmelową lub czekoladową oraz klasycznymi śmietankowymi rożkami. 
W restauracjach można także zamówić koktajl mleczny (Shake) w jednym z trzech smaków – czekoladowym, waniliowym lub truskawkowym. Ofertę deserów uzupełnia Owocogurt i klasyczne ciastko jabłkowe (apple pie).

Na gości czeka McFlurry – kompozycja mlecznych lodów z posypką i polewą. Wielbicieli tego produktu na pewno ucieszy wiadomość o kolejnej propozycji z tej serii. Dotychczas mogli komponować swój ulubiony przysmak 
z wykorzystaniem jednej z trzech polew i jednej z trzech posypek. Od teraz poza posypkami Kitkat, Lion 
i Torcik Wedlowski, smakosze będą mogli skosztować nowej posypki marki Wedel - Chałwa Królewska. Szczególnie dobrze ta chrupiąca posypka smakuje w połączeniu z polewą truskawkową.

Miłośnikom deserów wiele radości sprawi także wizyta w kąciku kawiarnianym McCafé. Oferta 
ta cechuje się jeszcze większą różnorodnością. Znajdziemy w niej m.in. ciasto czekoladowe, marchewkowe, tiramisu, porfiterole, kilka rodzajów muffinów, a także serniki i szarlotki.

Redakcja poleca

REKLAMA