Delecta - Babeczki Nadziane… budyniem!

Słodka przekąska na każdy dzień
/ 26.01.2012 06:11
Spraw, aby każdy dzień Twoich bliskich był pełen uśmiechu – podaruj słodki drobiazg od serca. Nowe Babeczki Nadziane to smaczne babeczki do samodzielnego wypieku, ze słodką niespodzianką w środku. Budyń o smaku waniliowym lub czekoladowym znajdziesz tylko w babeczkach z logo Delecty!

Do wyboru Delecta proponuje 4 smaki:
Babeczki Nadziane budyniem o smaku waniliowym (315 g)
Babeczki Nadziane budyniem o smaku czekoladowym (315 g)
Babeczki Czekoladowe Nadziane budyniem o smaku waniliowym (315 g)
Babeczki Nadziane płatkami czekolady (280 g)

Prosty sposób przygotowania gwarantuje doskonały wypiek w krótkim czasie. Do ciasta należy dodać podstawowe składniki: jaja, mleko, olej i wszystko wymieszać łyżką. Budyniu nie trzeba gotować, wystarczy go połączyć z mlekiem. Dołączone do opakowania papierowe foremki ułatwiają i przyspieszają pracę.

Talerz pełen pachnących babeczek, prosto z piekarnika, napełni dom aromatem domowego ciasta i przyciągnie do kuchni każdego łasucha. Nie czekaj na weekend czy specjalną okazję! Babeczki Nadziane to słodki drobiazg na każdy dzień tygodnia!

Produkt: Babeczki Nadziane (4 smaki)
Sugerowana cena det.:
Babeczki Nadziane budyniem – ok. 5,85 zł,
Babeczki Nadziane  płatkami czekolady – ok. 4,85 zł
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/29.05.2012 13:20
Świetne :) bardzo smaczne i proste do zrobienie . Wyrosły super i wszystkim smakowało bardzo polecam :))
/14.04.2012 15:22
ja z robiłam z nadzieniem waniliowym i niestety tez nie jestem zachwycona; są mało słodkie i do tego mi wyszły w środku surowe, ale to może kwestia piekarnika
/09.04.2012 11:28
Babeczki z budyniem czekoladowym to lipa nie kupujcie bo szkoda czasu i produktu.Zrobiłam dokładnie zgodnie z przepisem a wyszły bez smaku i opadły.