Dan Cake Mufinki

Dan Cake Mufinki fot. serwis prasowy
Słodycz od Serca
/ 13.01.2011 12:27
Dan Cake Mufinki fot. serwis prasowy
Walentynki to dzień, kiedy mówimy naszym najbliższym o tym, jak bardzo nam na nich zależy. Ale powiedzieć o swoich uczuciach można na wiele sposobów. Doskonałym sposobem na miłosne wyznanie może być Mufinka Dan Cake. Taki pyszny upominek sprawi, że bliska nam osoba poczuje nie tylko słodycz w ustach, ale i ciepło na sercu.

Słodkie wyznanie
Każdy z nas ma kogoś bliskiego, na kim może polegać. Czasem tak bardzo przyzwyczajamy się do obecności jakiejś osoby, że jej bliskość wydaje nam czymś zupełnie oczywistym. Dlatego wymyślono Walentynki, aby prostym gestem podziękować komuś za to, że jest. Mufinki Stracciatella wydają się być wręcz stworzone do tego celu.

Pyszne, jasne ciasto babeczek, w które wtopione są słodkie kawałki czekolady to prawdziwa rozkosz dla podniebienia. Jego wyjątkowa świeżość i aromatyczny zapach sprawią, że Mufinki Stracciatella smakują tak, jakbyśmy przed chwilą wyciągnęli je z własnego piekarnika. Mufinkowe ciasto zawdzięcza swoją puszystość tradycyjnej, domowej recepturze. Dlatego do wypieku Mufinek Dan Cake nie stosuje się konserwantów. Natomiast ich kuszący waniliowy posmak jest rezultatem wyłącznie naturalnych aromatów.

Atrakcyjne kształty
Jednak wyjątkowy smak to nie wszystko. Mufinki Stracciatella są elegancką przekąską, która może stać się podstawą do walentynkowego podwieczorku. Idealnie wypieczona babeczka i zatopione w niej kawałki prawdziwej czekolady będą się pięknie i smakowicie prezentować na romantycznie zastawionym stoliku. Uroku mogą jej dodać papierowe, czerwone foremki.  Całość może stać się walentynkową niespodziankę.  Tym bardziej, że słodkim prezentem możemy obdarować każdego. I to nawet więcej niż jedną osobę, bo w opakowaniu Mufinek Dan Cake znajdziemy aż cztery słodkie babeczki.

Miłość niejedno ma imię
Słodkości lubi prawie każdy. Mufinki Stracciatella równie dobrze nadają się na prezent dla mamy, przyjaciółki, kolegi czy ukochanej osoby.  Jest przecież wiele rodzajów miłości. A podarowanie komuś babeczki jest czułym, ale jednocześnie nie nazbyt narzucającym się, czy zobowiązującym podarunkiem. Wszystko zależy od tego, w jaki sposób ofiarujemy komuś ten słodki prezent. W dzień Świętego Walentego pyszna Mufinka Dan Cake może okazać się miłym gestem dla koleżanki z pracy, czy idealną przekąską dla przyjaciółek, z którymi w słodki sposób bojkotuje się walentynkowy wieczór. Choć z pewnością najwytworniej, waniliowe babeczki będą wyglądały podczas romantycznego wieczoru we dwoje. Bo przecież nie od dziś wiadomo, że najprostsza droga do serca ukochanej osoby prowadzi przez żołądek. W dodatku warto pamiętać, że ukryta w Mufinkach Dan Cake czekolada jest znanym od stuleci afrodyzjakiem. Dzięki temu Mufinki Stracciatella mogą okazać się doskonałym ukoronowaniem nastrojowej kolacji przy świecach.

Dodaj coś od siebie

W ten wyjątkowy dzień możesz sprawić, że pyszny walentynkowy deser będzie wyglądał jeszcze piękniej. Wystarczy odrobina fantazji, aby własnoręcznie wyczarować eleganckie mufinkowe foremki. Tak podany poczęstunek z pewnością posmakuje wam obojgu jeszcze bardziej. A przecież najlepsze są takie prezenty, którym można się cieszyć razem. Dlatego nic dziwnego, że w Mufinkach Dan Cake można się zakochać od pierwszego wejrzenia, czy raczej od pierwszego kęsa. W rezultacie będziemy chcieli dzielić się ich smakiem jeszcze częściej. I dobrze, bo przecież kocha się nie tylko w Walentynki.

Producent: Dan Cake Polonia
Nazwa: Mufinki
Gramatura: 300g (4 x 79g)

Redakcja poleca

REKLAMA