Daily Cafe

Kawa z klimatem. Zabierz go ze sobą.
/ 16.03.2006 16:57
Mała filiżanka w ulubionej wersji co dnia, a nawet kilka razy dziennie? Jak się okazuje - dawkowana z umiarem poprawi koncentrację, ożywi ospały umysł, działając regulująco i stymulująco na system sercowo-naczyniowy. Polepsza pamięć, zmniejsza czas odpowiedzi na zewnętrzne bodźce (refleks), a nawet, jak mówią najnowsze badania, ma pozytywny wpływ na humor.

Kultura picia kawy w Polsce i na całym świecie zyskuje coraz większe rzesze zwolenników. Od lat słyszymy często „Pójdziemy na kawę?” albo „Byłem na kawie”. Chwila dla siebie? Przegląd prasy? Spotkanie z przyjaciółkami? Wreszcie spotkanie biznesowe albo przerwa podczas wyczerpujących zakupów? W Daily Cafe czeka na Ciebie wyjątkowa kawa Dark Roast Coffee, którą pić możesz codziennie inaczej, w ulubionej wersji i na różne sposoby.

Oferta Daily Cafe to również szeroka gama napojów typu Shake’s i Smoothies opartych na wyjątkowych recepturach. Pyszne ciasta, kanapki i sałatki. I to wszystko w centrum miasta.

Teraz możesz zabrać odrobinę wspaniałej atmosfery, kupując w kawiarni ekskluzywną mieszankę Dark Roast Coffee.

O Daily Cafe
Firma działa na polskim rynku od 2002 r. Obecnie posiada sieć kawiarni na terenie Warszawy, Gdańska, Poznania i Łodzi. W swojej pracy wykorzystuje wieloletnie doświadczenia partnerów z zagranicy, którzy należą do czołówki znawców i smakoszy kawy. Kawiarnie są otwarte 7 dni w tygodniu, a wszystkie produkty oferowane w kawiarniach przygotowywane są ze świeżych składników najwyższej jakości. Charakterystyczne dla Daily Cafe są nowoczesne i przytulne wnętrza, pełne autorskich zdjęć dużego formatu, ale również wysublimowany sposób podawania – wszystkie produkty podawane są w porcelanowych naczyniach. Daily Cafe prowadzi także sprzedaż na wynos, a miła i sprawna obsługa to atut, który sprawia, iż nasze kawiarnie to tłumnie odwiedzane miejsca. Klimat tworzy tzw. muzyka środka, a klienci mogą codziennie przeczytać świeżą porcję gazet. Można tu znaleźć duży wybór gier planszowych, a klienci codziennie przekonują się o dobrodziejstwach, jakie niesie możliwość korzystania z zalet bezprzewodowego dostępu do Internetu. Więcej informacji HYPERLINK "http://www.dailycafe.pl" www.dailycafe.pl

"Bieg mojego życia odmierzają łyżeczki kawy" T.S. Eliot