BLACK SEXENERGY fot. serwis prasowy

BLACK SEXENERGY

Masz już wszystko? Czy może, przekornie, ciągle pragniesz więcej? Pieniądze, samochody, kobiety – to za mało? Podejmij wyzwanie! Nowy BLACK SEXENERGY – tylko dla odważnych!
/ 17.09.2012 06:04
BLACK SEXENERGY fot. serwis prasowy
Mocny, męski smak, intensywna głęboka czerń energetyka – w stylowej matowej puszce. Sprawdź, jak działa mix afrodyzjaków SEXENERGY, bo tauryna i kofeina – to za mało! TAK DZIAŁA BLACK – BLACK SEX!

Dzięki unikatowej recepturze, niezwykłym walorom smakowym oraz czarnej barwie nowy BLACK SEXENERGY to gwarancja niesamowitych doznań. W jego składzie jest nie tylko kofeina i tauryna – bo te nie są wystarczające, by wejść do świata Premium.

Receptura BLACK SEXENERGY to również zioło Damiana, intensywnie pobudzający i zwiększający popęd seksualny afrodyzjak, którego zastosowanie odkryli już Indianie; schizandra, roślina od wieków stosowana w medycynie chińskiej, regenerująca i podnosząca sprawność fizyczną, a także stymulująca układ nerwowy oraz ekstrakt z korzenia żeń-szeń, aktywizujący siły witalne całego organizmu.

To swoista innowacja na rynku polskich energetyków, również dzięki ekstraktom z kultowego owocu pitahaja, wzbogaconego grenadiną, limetką oraz … odrobiną ostrego chilli. Trzeba być odważnym, by spróbować…

Premiera produktu już 12 września w sieci sklepów Żabka w rekomendowanej cenie promocyjnej 1,99 PLN za puszkę 250 ml.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (4)
/27.09.2012 19:00
Re: i tak czuć, że jest energetykiem, zmieszałam to sexenergy 1:1 z sokiem pomarańczowym i jest pycha. Jeszcze malibu, lód i parsolkę do szczęścia !
/27.09.2012 16:27
Smakuje jak oranżada, dziwnie się piję będąc przyzwyczajonym do tego chemicznego smaku energetyków. Nawet, nawet - tak nawet mnie nie pobudziło, ale humor mi się polepszył i byłam jak po małym piwku przez dwie godziny.
/26.09.2012 22:01
To sexenergy przereklamowane, wypiłam puszkę w pracy i bez żadnych efektów, chociaż fantazjowałam, ale to mi się trzyma 24/d.
POKAŻ KOMENTARZE (1)