Barszczyk Czerwony Hortex wśród wigilijnych dań

Barszczyk Czerwony Hortex fot. serwis prasowy
Poczuj smak pasji, poczuj smak świąt
/ 08.12.2010 08:44
Barszczyk Czerwony Hortex fot. serwis prasowy
Nim zabłyśnie pierwsza gwiazdka i zasiądziemy do wigilijnej kolacji z pełnym zaangażowaniem przygotowujemy tradycyjne potrawy. Wśród nich nie może zabraknąć czerwonego barszczu, który od lat króluje na naszych stołach. W ten wyjątkowy, jedyny w roku wieczór doskonale sprawdzi się Barszczyk Czerwony Hortex o delikatnym i aksamitnym smaku. Przygotowany został z pasją i myślą o rodzinnych spotkaniach, wyjątkowych okazjach, a także codziennych posiłkach.

Od lat Hortex słynie z produktów stworzonych z najlepszych owoców i warzyw, najwyższej jakości i perfekcji wykonania... Jednak, aby powstały rzeczy naprawdę wyjątkowe potrzeba czegoś jeszcze: zaangażowania, wyobraźni i pasji tworzenia. Tylko tak można stworzyć produkty wyróżniające się wspaniałym smakiem. 


Do stworzenia Barszczyku Czerwonego Hortex starannie wybrano najwyższej jakości składniki - przygotowano naturalny sok z buraków dodano do niego soku jabłkowego, dzięki czemu nabrał naturalnej słodyczy. Całości kompozycji dopełnia odrobina soku warzywnego z marchwi, selera, pietruszki, cebuli oraz przyprawy.

Bardziej wyrazisty smak Barszczyku Czerwonego Hortex osiągniemy wciskając ząbek czosnku, dodając kilka kropli cytryny i szczyptę majeranku. Podgrzany i pięknie podany stanowi gotową potrawę wigilijną. Doskonale smakuje z uszkami i świątecznymi pasztecikami.
Barszczyk czerwony Hortex jest produktem w pełni naturalnym, bez dodatku cukru.

Opakowanie i cena:

Barszczyk dostępny jest w opakowaniu kartonowym o pojemności 1l
Średnia cena na półce sklepowej – 3,30 PLN

Redakcja poleca

REKLAMA