Energetyzujące kawy mrożone

Letnie, ciepłe dni sprzyjają aktywnemu spędzaniu czasu na świeżym powietrzu. To, w jaki sposób wykorzystasz uroki lata zależy tylko od Ciebie. Aby zrealizować w pełni swoje wakacyjne plany potrzebujesz dodatkowej energii. Znajdziesz ją w Cafe Primie Guaranesie.
/ 05.07.2007 14:19

Letnie, ciepłe dni sprzyjają aktywnemu spędzaniu czasu na świeżym powietrzu. To, w jaki sposób wykorzystasz uroki lata zależy tylko od Ciebie. Aby zrealizować w pełni swoje wakacyjne plany potrzebujesz dodatkowej energii. Znajdziesz ją w Cafe Primie Guaranesie.

Energia na cały dzień

Doskonałym sposobem na upalne letnie dni, będą mrożone napoje na bazie rozpuszczalnej Cafe Primy Guaranesy. To świetne rozwiązanie gdy potrzebujesz orzeźwienia oraz dodatkowej porcji energii. Mrożona kawa to napój, który możesz pić przez cały dzień. Przyjemnie Cię orzeźwi i sprawi, że będziesz aktywna zarówno w domu jak i w pracy. Dobroczynne właściwości kofeiny i guarany dodadzą Ci sił, a dobry smak mrożonej kawy wprowadzi Cię w wyśmienity nastrój.

Kawa mrożona w niecodziennym wydaniu
Przygotowanie mrożonej kawy w domowym zaciszu jest niezwykle proste i przyjemne. Dużą łyżeczkę rozpuszczalnej Cafe Primy Guaranesy zalej gorącą wodą. Do tak przygotowanego napoju dodaj dużą ilość mleka i wstaw do lodówki, by odpowiednio się schłodził. Napój wlej do eleganckiej, wysokiej szklanki. By nadać swojej kawie delikatnego, śmietankowego smaku dodaj do niej 2 gałki lodów. Ukoronowaniem zimnego napoju będzie bita śmietana ze szczyptą sypkiej czekolady. Jeśli lubisz mocniejsze smaki dobrą propozycją będzie dla Ciebie mrożona Cafe Prima Guaranesa z likierem. Sekretem smaku tej kawy, podanej z dużymi kostkami lodu i waniliowym syropem, jest odrobina likieru kawowego, dodana na końcu przygotowywania. Dekorację z bitej śmietany posypujemy szczyptą wiórków kokosowych i wykańczamy subtelnym, zielonym akcentem, którym może być drobny listek mięty. Jeśli lubisz orientalne smaki, niebanalnym rozwiązaniem dla Ciebie będzie mrożona Cafe Prima Guaranesa z dodatkiem przypraw. Cynamon, imbir, wanilia, kardamon czy gałka muszkatałowa zmienią aromat kawy i sprawią, że za każdym razem będzie ona smakowała inaczej.

Aktywnie z guaraną

W okresie letnim masz więcej możliwości spędzania czasu na świeżym powietrzu – wykorzystaj zatem ten okres aktywnie. Przygotuj sobie mrożony napój na bazie Cafe Primy Guaranesy z dodatkiem enargetyzującej guarany, która pobudzi Cię do działania. Jeżeli nie jesteś zwolenniczką czynnego wypoczynku zafunduj sobie chwilę relaksu z ulubioną lekturą i pysznym mrożonym napojem z dodatkiem guarany. Jeśli raz go wypróbujesz, jego wyśmienity smak z pewnością stanie się nieodłącznym elementem długich, letnich dni.

Mrożone kawy na bazie Cafe Primy Guaranesy są nie tylko rozkoszą dla podniebienia, ale i dla oka. To niezastąpione, orzeźwiające napoje na upalne lato.