coffeeheaven wchodzi do Kielc

coffeeheaven – lider polskiego rynku kawiarni, otworzył 19 sierpnia swój pierwszy lokal w Kielcach. Powstał on w uruchomionej po gruntownej przebudowie Galerii Echo.
/ 30.08.2011 05:38
Kawiarnie coffeeheaven działają przede wszystkim w galeriach handlowych i centrach dużych miast, gdzie najczęściej mieszkają i pracują klienci firmy. Zgodnie z przyjętą strategią, obecnie kolejne lokale coffeeheaven powstają również w mniejszych ośrodkach, o dużym potencjale i dobrych perspektywach rozwoju.

„Kielce są prężnie rozwijającym się miastem, z bogatą ofertą kulturalną i biznesową, licznymi wyższymi uczelniami, kilkudziesięcioma imprezami targowymi rocznie i aspiracjami metropolitalnymi, które przyciągną nowe inwestycje.”– mówi Paweł Wasiljew, dyrektor zarządzający CHI Polska. „Rynek nie jest tu jeszcze tak nasycony jak w dużych metropoliach, a miłośników najwyższej jakości kawy z pewnością nie brakuje.” – dodaje Paweł Wasiljew.

Styl życia mieszkańców miasta, które tak dynamicznie się rozwija, zmienia się równie szybko – a co za tym idzie - ewoluują ich oczekiwania i potrzeby. Wzrasta chociażby zapotrzebowania na najwyższej jakości kawę i miejsca takie jak coffeeheaven, gdzie w relaksującej atmosferze można spotkać się z przyjaciółmi i znaleźć chwilę dla siebie. „Jesteśmy przekonani, że nowa kawiarnia coffeeheaven, znakomicie usytuowana w będącej wizytówką nowoczesnych Kielc Galerii Echo, stanie się nowym ulubionym miejscem relaksu dla kielczan.” – dodaje Paweł Wasiljew.

Nowa kawiarnia coffeeheaven w Kielcach zlokalizowana jest w nowoczesnej Galerii Echo, na poziomie zero, w pobliżu wejścia do kina Helios. Ma 88 m2 powierzchni, a jej wnętrze utrzymane jest w charakterystycznym dla coffeeheaven stylu, idealnie łączącym atmosferę relaksu z komfortem – poprzez ciepłą kolorystykę, wygodne meble, drewniane wykończenia czy atrakcyjne grafiki na ścianach.