Boathouse Restaurant & Wine Lounge

Od 10 lat na Saskiej Kępie, tuż nad dzikim brzegiem Wisły, możemy odpocząć od zgiełku i pośpiechu dnia codziennego. Restauracja Boathouse na stałe wpisała się w kulinarną mapę Warszawy.
/ 22.02.2010 09:46
Wielokrotnie nagradzana w prestiżowych rankingach, w 2009 roku doczekała się rekomendacji w słynnym przewodniku Michelin. Warto podkreślić, że Boathouse to jedyna warszawska restauracja śródziemnomorska rekomendowana przez ten przewodnik. Zima w Boathouse to czas leniwych wieczorów spędzanych w kameralnych i przytulnych wnętrzach. We wspaniałej atmosferze, przy ogniu trzaskającym w kominku, możemy delektować się daniami autorstwa uznanego francuskiego szefa kuchni, Luca Dernaucourta, popijając kieliszkiem wybornego wina.

W każdą niedzielę od października do maja w godzinach od 12.00 do 17.00 restauracja Boathouse poleca Rodzinny Brunch. Pełen śródziemnomorskich smakołyków bufet zadowoli nawet najbardziej wybrednych gości, a wielbiciele owoców morza i świeżych past z pewnością docenią kucharzy, którzy na ich oczach wyczarowują pyszne dania na życzenie. Dopełnieniem całości są mistrzowskie desery oraz świeżo przygotowane naleśniki i gofry z bogactwem dodatków. Rodzice, którzy pragną w spokoju delektować się wybornymi daniami, mogą na czas posiłku oddać swoje pociechy w ręce wyspecjalizowanych opiekunek i animatorów, którzy zapewnią dzieciom nie tylko profesjonalną opiekę, ale i wiele specjalnie dla nich przygotowanych atrakcji, m.in. salę zabaw z grami Playstation i filmami, gotowanie z szefem kuchni, basen pełen kolorowych piłeczek i mnóstwo innych.

W styczniu Boathouse wprowadził nową, interesującą ofertę – od poniedziałku do soboty, w godz. 12:00 – 17:00 zaprasza na Chef’s Lunch - elegancka kompozycja lunchowa za 55 zł, a od 18:00 – L’Exclusive Dinner - ekskluzywny obiad za 88 zł W tygodniu restauracja Boathouse to ulubione miejsce biznesmenów, którzy zapraszają tu swoich kontrahentów, by w kameralnych wnętrzach i przy dyskretnej obsłudze podpisać ważne kontrakty, a potem uczcić je przy znakomitych daniach i winach z unikalnej karty.

Restauracja zapewnia bezpłatny internet bezprzewodowy i dysponuje ogromnym parkingiem, a dojazd do niej z centrum miasta zajmuje tylko 10 minut. To magiczne miejsce doskonale nadaje się na zorganizowanie wesela, które zrobi wrażenie na najbardziej wybrednych gościach.


BOATHOUSE Restaurant & Wine Lounge
Wał Miedzeszyński 389s, 03-975 Warszawa
Tel. 22/ 616 32 23
boathouse@boathouse.pl
www.boathouse.pl