para pijąca kawę fot. Materiały prasowe Pszczółka

Na chwile słodkiej beztroski... od ponad 60 lat zaprasza Pszczółka

Chcesz przenieść się w świat beztroskich przyjemności? Nic prostszego!
08.07.2019 14:19
para pijąca kawę fot. Materiały prasowe Pszczółka
Od ponad 60 lat, cukierki z Fabryki Cukierków "Pszczółka" codziennie przenoszą Państwa w świat beztroskich przyjemności. Wyroby tej firmy poznało i pokochało już kilka pokoleń Polaków. Wszystko za sprawą składników najwyższej jakości oraz niebywałej pasji, jaka towarzyszy podczas produkcji cukierków. Wykorzystywane są tu jedynie składniki najwyższej jakości - naturalne soki, miód, bakalie oraz delikatna czekolada. Czyli to, co w naturze najlepsze!

Chwile słodkiej beztroski ... najlepiej z marką Pszczółka

Fabryka Cukierków "Pszczółka" korzystając z nowoczesnych rozwiązań i trendów rynkowych, stale wprowadza nowe produkty i rozszerza swoje portfolio. Obecnie miłośnicy słodyczy mogą wybierać spośród 40 różnych rodzajów karmelków: twardych, nadziewanych, musujących oraz oblewanych czekoladą. Miłośnicy bakalii także znajdą tu coś dla siebie – żurawinę, orzechy, rodzynki i czarną porzeczkę oblaną aksamitną czekoladą. Ale to nie wszystko! Już niedługo firma rozpocznie produkcję tzw. produktów premium. Będą to cukierki czekoladowe, pralinki, galaretki w cukrze oraz galaretki oblewane czekoladą.

Topowe cukierki marki Pszczółka, które skradły serce milionom Polaków. 

Coffee Amo to  karmelki, w których miłośnicy kawy zakochali się bez pamięci. Oblane deserową czekoladą cukierki kuszą czterema wyjątkowymi smakami: mocnym aromatem czarnego  espresso, łagodnie mlecznym latte, pachnącym orzechami cappuccino  oraz intensywnym irish coffee z wyczuwalną nutą alkoholu. 
Jogusie to karmelki, które łączą intensywny aromat świeżych owoców z delikatnym, mlecznym nadzieniem. Cukierki dostępne są w czterech kuszących smakach: pachnącej poziomki, słodkiej maliny, kwaśnej cytryny i soczystej brzoskwini. To idealne połączenie lekkiego nadzienia i wyrazistego smaku owoców, które przywołuje wspomnienie lata. 
Czekoladowa Mieszanka Imieninowa to cukierki  w dwóch soczyście owocowych smakach: porzeczkowym i truskawkowym. Gęste nadzienie ukryte jest pod aksamitną, deserową czekoladą, która doskonale wydobywa smak owoców. Na każdym papierku widnieją daty imienin, dzięki czemu nawet zapominalscy nie pominą solenizanta w dniu jego święta. 

Uwielbiasz kosmetyczne nowości? Najlepsze marki w najniższych cenach znajdziesz na Sephora kody rabatowe

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie!

Jest tyle powodów, żeby choć na moment przenieść się do "świata beztroskich przyjemności".
 
Napisz: W jaki sposób osładzasz sobie codzienne chwile 
i wygraj jeden z 10 kuferków ze słodyczami marki Pszczółka.
 
Lista Laureatów:
Anna M., Rogowo
Magdalena M., Piotrków Trybunalski
Bartłomiej S., Lublin
Brygida P., Bytom
Wiesława T., Zamość
Magdalena M., Jelenia Góra
Barbara W., Tarczyn
Katarzyna D., Siennica
Kinga O., Tarnogród
Henryka Z., Gdańska