POLECAMY

Poczuj radość z Mieszanką Wedlowską

Wedlowska czekolada, różnorodne smaki zamknięte w pysznym cukierku... to musi być kultowa Mieszanka Wedlowska

Mieszanka Wedlowska to doskonały wybór

Mieszanka Wedlowska to smaczne połączenie zarówno tych dobrze znanych, jak i nowych smaków cukierków zatopionych w wedlowskiej czekoladzie. Idealna na spotkania w gronie znajomych i podczas wspólnej zabawy. Mieszanka Wedlowska dostępna jest w trzech wariantach: w czekoladzie deserowej, mlecznej i galaretki w czekoladzie deserowej. W każdym opakowaniu znajduje się aż sześć wyjątkowych smaków cukierków.

Mieszanka Wedlowska Classic

W Mieszance Wedlowskiej Classic oprócz cieszących się ogromną popularnością – Bajecznego i Pierrota znalazł się mleczno-karmelowy Irys. Dla fanów kawy polecamy intensywnie kawową Moccę, a dla wielbicieli owoców – Pomarango i Wiśniony.

Mieszanka Wedlowska w mlecznej czekoladzie

Jest propozycją dla tych, którzy prócz klasycznych smaków (Bajecznego i Pierrota), mają ochotę spróbować zaskakujących połączeń. Znajdują się tu takie nowości jak: Peanutka, czyli cukierek orzechowy z nutką soli, ciasteczkowy Cookie, intensywnie kokosowy Kokosek oraz Wanilek o smaku subtelnej wanilii.

Mieszanka Wedlowska Galaretki

To aromatyczne, owocowe galaretki oblane oryginalną wedlowską czekoladą deserową. Lekkie, delikatne, wyjątkowe. Polecamy orzeźwiające smaki świeżych owoców: wiśniowy, cytrynowy, truskawkowy, jabłkowy, pomarańczowy oraz porzeczkowy.

Cena Mieszanki Wedlowskiej to ok. 15 zł

Wedel
fot. kolaż Polki.pl

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)