neg1.jpg

Negocjator 2007

Co warto wiedzieć o negocjacjach?! Wkrótce konferencja NEGOCJATOR 2007!
/ 11.04.2008 15:35
neg1.jpg
NIGDY NIE MÓW NIGDY….., BO PRZECIEŻ WSZYSTKO DA SIĘ WYNEGOCJOWAĆ!!!

W dniach 19-21 marca 2007 roku już po raz szósty w Szkole Głównej Handlowej odbędzie się Konferencja NEGOCJATOR, organizowana przez Studenckie Koło Naukowe Negocjacji, Komunikacji i Psychologii. Jest to impreza adresowana do studentów wszystkich kierunków studiów z całej Polski. Jej celem jest promowanie wiedzy z zakresu umiejętności miękkich takich jak: negocjacje, komunikacja, kreatywne myślenie, walka ze stresem, zarządzanie zespołem, wystąpienia publiczne czy rozwiązywanie konfliktów, w czym pomogą zaproszone przez nas firmy szkoleniowe i doradcze, które przeprowadzą około 30 treningów. Co roku w konferencji uczestniczą również znane osobistości, które opowiadają o swoich doświadczeniach z dziedziny negocjacji. Miło nam ogłosić, że w tym roku będą nimi prof. Władysław Bartoszewski, prof. Stefan Meller oraz Lech Dębski.

NEGOCJATOR 2007 to nie tylko wykłady. Naszym celem jest promowanie przede wszystkim umiejętności praktycznych wśród studentów. Temu służą treningi przeprowadzone przez specjalnie zaproszone przez nas na tę okazję profesjonalne firmy szkoleniowe, a co najważniejsze, uczestnictwo we wszystkich warsztatach nie wiąże się z żadnymi kosztami. Jest to więc unikalna szansa, aby nabyć zupełnie nowe i nietuzinkowe umiejętności, za które w normalnych warunkach trzeba płacić naprawdę grube pieniądze. Ze względu na ogromną popularność zeszłych edycji i rosnące zapotrzebowanie na tego typu umiejętności, w tym roku po raz pierwszy postanowiliśmy wydłużyć czas trwania konferencji do trzech dni..
Warto też przypomnieć nieco o dotychczasowych sukcesach konferencji. Do tej pory w pięciu poprzednich edycjach NEGOCJATORA w kilkudziesięciu warsztatach wzięło udział około 3000 studentów z całej Polski. Z tego też względu był to zawsze jeden z najpopularniejszych i największych projektów organizowanych w Szkole Głównej Handlowej. Poprzednie edycje Negocjatora zaszczycili swoją obecnością m.in. Piotr Tymochowicz, Jacek Santorski, prof. Zbigniew Lew-Starowicz, Marek Rożalski, Ewa Wróbel, Marek Zuber, Robert Krool, komisarz Bogdan Lach.Zapisy na Negocjatora 2007 rozpoczną się 12 marca. Rejestracja odbywać się będzie przez stronę internetową:
www.negocjator.pl
Do której odwiedzenia serdecznie zapraszamy!!!!!!