POLECAMY

Książka „Pracuj z głową. Spraw, by Twoja praca stała się łatwa, lekka i przyjemna"

Do pracy przychodzisz bez entuzjazmu i odliczasz dni do piątku? Nie radzisz obie ze stresem w pracy? Brakuje ci motywacji? Psycholog i coach, Anna Sasin, radzi jak wziąć drugi oddech w pracy i zacząć działać efektywnie. Polecamy książkę "Pracuj z głową. Spraw, by Twoja praca stała się łatwa, lekka i przyjemna" wydawnictwa Sensus.
Książka „Pracuj z głową. Spraw, by Twoja praca stała się łatwa, lekka i przyjemna" fot. sensus.pl

Coach, trenerka, psycholog zdrowia i psychoterapeutka, Anna Sasin prowadzi coaching oraz szkolenia z zakresu rozwoju osobistego, asertywności, komunikacji interpersonalnej oraz negocjacji. Poza pracą zajmuje się działalnością społeczną oraz naukową. Zorganizowała i przeprowadziła ogólnopolską społeczną akcję edukacyjną „Odchudzanie w dobrym nastroju”.

W swoim poradniku Pracuj z głową. Spraw, by Twoja praca stała się łatwa, lekka i przyjemna radzi, jak zadbać o swój rozwój osobisty, zwiększyć poczucie wartości i umiejętności komunikacyjne oraz zwiększyć swoją zdolność empatii i radzenia sobie ze stresem. Poradnik różni się od większości dostępnych na rynku pozycji, ponieważ powstał w oparciu o pomysły osób uczestniczących w prowadzonych przez autorkę szkoleniach i zajęciach coachingowych.

Anna Sasin kieruje swoją książkę do osób brak sił witalnych i spadek entuzjazmu w życiu i w pracy, mających poczucie frustracji i braku wydajności, konfrontujących się na co dzień ze stresem i strachem, który hamuje ich rozwój oraz chcących budować pozytywne relacje interpersonalne.

Książką jest świetnym przewodnikiem po problemach ludzi spełniających się zawodowo i ich problemach z tym związanych. Autorka porusza zagadnienia istotne w budowaniu kariery, takie jak: znajdowanie motywacji do działania, radzenie sobie ze stresem, zarządzanie czasem, wyznaczanie swoich mocnych i słabych stron, zasady komunikacji i skutecznych negocjacji, etykiety w pracy. Udziela fachowych rad, jak przebrnąć przez wszystkie etapy rozwoju osobistego i zawodowego, by zakończyły się one sukcesem na polu zawodowym.

Książka jest przepisem na sukces, kompleksowo omawiająca najważniejsze zagadnienia związane z budowaniem kariery zawodowej. Przybliża zagadnienie couching i wyjaśnia jego wpływ na rozwój kariery zawodowej.

Autorka zdradza, jak nauczyć się skuteczności działania zarówno własnego jak i zespołowego; jak wydobywać z siebie i współpracowników mocne strony, motywować ich do pracy i ułatwić im efektywne działanie. W książce znajdziemy także wskazówki, co zrobić, by wykształcić w sobie inteligencję biznesową i pozytywnie wpłynąć na otoczenie.

Krótko mówiąc "Pracuj z głową!"

Zachęcamy do czytania!

Tytuł: Pracuj z głową! Spraw, by Twoja praca stała się łatwa, lekka i przyjemna

Autor: Anna Sasin

Data wydania: 2012/04

Stron: 192

Wydawnictwo Sesnus 

 

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)