47 Festiwal Piosenki Opolskiej za nami. Najmniejszym zainteresowaniem tegorocznego koncertu cieszył się
"Serialowy przebój lata”. Za najlepszy uznano część kabaretową. Najwięcej nagród w kategorii Superjedynki otrzymała Agnieszka Chylińska i zespół IRA.
47 Festiwal Piosenki Opolskiej za nami. Najmniejszym zainteresowaniem tegorocznego koncertu cieszył się "Serialowy przebój lata”. Za najlepszy uznano część kabaretową. Najwięcej nagród w kategorii Superjedynki otrzymała Agnieszka Chylińska i zespół IRA.
mwmedia
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Google.