Już jesienią na antenę TVP1 wraca lubiany przez widzów serial "Blondynka". W tytułowej roli ponownie zobaczymy Julię Pietruchę.

WIDEO

player placeholder

Wczoraj w Warszawie odbyła się konferencja prasowa, podczas której zaprezentowano dziennikarzom nowy odcinek produkcji. Na evencie nie mogło zabraknąć gwiazd serialu. Oprócz Julii pojawili się m.in. Michał Lesień, Hanna Śleszyńska, Izabela Dąbrowska czy Krzysztof Kiersznowski.